Jump to content
fani

Jailbreak Komandu spēlēs #1 noslēgušās

Komandu Spēles  

19 members have voted

  1. 1. Vai patika komandu spēles?

    • Nebiju spēlēs (update jautājums)
  2. 2. Vai ko līdzīgu atkārtot? (Tām obligāti nav jābūt komandu spēlēm)

    • Atkārtot komandu spēles
    • Ko citu
    • Nē parastas punktu spēles katru reizi
    • Nevēlos redzēt NotFunny kā vadītāju, ja ko citu rīkos.


Recommended Posts

Labvakar.

 

 

Tātad spēles noslēdzās.

  • 1 vieta komandai redtubiji
  • 2 vieta komandai CHKOSOSI
  • 3 vieta komandai ielenes 101
Pasākums notika precīzi 2 stundas, kopā piedalījās 8 komandas par nožēlu 3 komandas nepiedalījās līdz galam. Daži spēļu laikā vienkārši atradās AFK, daži zaudēja cerību un vēl 2 vienkārši bez iemesla pazuda atstājot 1 komandas biedru. Komanda Uzvara un akmeņi cīnījās līdz galam prieks par to.

 

Es domāju varēja nedaudz labāk dažas spēles ievilkās nedaudz. Sākumā biju iecerējis 10 komandas, bet sapratu, ka būs par traku atkrita ar tiem, kas nepieteicās. Radās bērnudārza situācija izdari to no liec to utt. Bija grūti novadīt teikšu godīgi sākumā domāju viss labāk notiks par, cik vienreiz ar pūķēnu citā komunā šo bijām taisījuši, bet tad bija mazāk cilvēku.

 

Protams arī gribējās redzēt īstos identy spēlētājus varbūt izkonkurētu ex suds spēlētājus, jo spēlēs bija pārsvarā suds veterāni.

 

Liels paldies Pūķēnam kopā daudzmaz visu izplānojām arī rebudijam, kas centās ieviest kārtību un Dopescott par mapi, ko sagatavoja spēlēm.

 

Paldies tiem, kas ieradās!

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Bija interesanti, vismaz kaut kas jauns un uzskatu, ka arī foršāks par parastajām punktu spēlēm. Pirmās spēles (futbols un basketbols) ievilkās diez gan ilgi un tiem, kas nomira pirmie nācās gaidīt kādas 15 minūtes, lai atkal varētu kaut ko darīt, kas arī bija galvenais iemesls kādēļ daudzi aizgāja prom. Ja rīkotu vēlreiz, tad no šādām spēlēm būtu jātiek vaļā un jāatstāj tādas, kurās viss notika raiti un bez liekas vilcināšanās, kā piemēram reisā un džampropā- sadzen visus iekšā un pēc 2min ir zināms kura komanda uzvar. 

Link to comment
Share on other sites

ļoti laikietilpīgi, bija forši un tu vadīji arī tīri neko, bet tikai tas, ka vienmēr būs tā, ka kāds neieradīsies vai aizies projām. daudzi cilvēki tās 2 vai cik stundas netika spēlēt, kas arī ir liels mīnuss. labāk stick to parastajām punktu spēlēm :)

Link to comment
Share on other sites

Vai nu atsevišķis serveris šim visam pasākumam :)

tas atrisinātu daudz ko, bet tad vajadzētu paralēli īstajā serverī notikt parastajām idp spēlēm vai kādā citā dienā. vai arī pamainīt, tā, ka vienu ned ir komandu spēles otru punktu spēles.

Link to comment
Share on other sites

Par to neiedomājos pajautāt vai būtu pieejams privāts servers visam, jo  šajā reizē varēja piedalīties tikai komandas.  Cerams, kādam radīsies vēl ideja, ko citu veidot es par, cik 1.6 citur agrāk spēlēju tur regulāri notika visādi konkursi serveros šeit arī gribētos to redzēt, jo skatoties uz jūsu 1.6 pasākumiem to pārāk daudz nav.

 

 

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Par to neiedomājos pajautāt vai būtu pieejams privāts servers visam, jo  šajā reizē varēja piedalīties tikai komandas.  Cerams, kādam radīsies vēl ideja, ko citu veidot es par, cik 1.6 citur agrāk spēlēju tur regulāri notika visādi konkursi serveros šeit arī gribētos to redzēt, jo skatoties uz jūsu 1.6 pasākumiem to pārāk daudz nav.

1.6 is just dead. tad kad stati būs beidzot gatavi, var tos pašus konkursus kur ar noteiktu ieroci jāvāc fragi utt

Link to comment
Share on other sites

Paldies lieliskajam četrotnim par konkursu sagatavošanu. Paldies konkurentiem par sāncensību.

 

Neskatoties uz to vai uzvarēju, vai zaudēju - man bija daudz jautrības. Esmu liels fans uz komandas spēlēm un, manuprāt, šis konkurss bija pieckārt interesantāks par parasto BPS. Es ceru, ka drīzumā būs arī kaut kādas punktu spēles ar foršu fīču. ;)

 

TIKAI stulbi bija tas, ka komandā viens otram uzmet. Specifiski spēlētāji jeaN un Sukins, tur jau izjuka 2 komandas, un bija vēl kādi čuvaki. Par tādu pretīgu rīcību abus nobanotu uz dienu. -.-

Edited by Analking
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×