Jump to content
jeaN

Ct bans.. no Chucky.

Recommended Posts

Es hz, identija nekad neesmu bijis, nezinu kur te apelācijas var rakstīt.

 

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles- Nebūs, bet bija rkastīts - Tu esi ct banots, tevi banoja chucky. 
2. Paša paskaidrojums par situāciju. Tātad, bija ziemassvetki, nebija daudz cilvēki, bet nu tādi atkarīgie, ka es un citi bija online, kādi max 7-8 cilvēki un es sēdēju ct, es ik palaikam biju afk un ari fragoju, bet noteikumos par afk nekas nebija rakstīts, un es saņēmu ct banu.. chukija paskaidrojums : Tu katru dienu esi afk un frageris, unbanu tu nekad vairs nedabūsi, tas nozīme, man ir pratiski liegta pieeja spēlēt šeit ? Wat... 
3
*Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" - Csgo. 
4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) Csgo
5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit):  esmu banots no Ct. 

Link to comment
Share on other sites

Nebanoju tevi tikai par to reizi. Vairāku dienu garumā biju redzējis tevi sēžam ct un lielu daļu no tā laika atradies afk, kas vien liecina par to, ka atrodoties pie ct no tevis nav nekāda jēga. Otrkārt redzēju kā tu vairākkārt maldini cilvēkus un centies nofragot pie katra mazākā sīkuma, galu galā, ja vienkārši gribi pašaut pa citiem spēlētājiem, nevis censties novadīt normāli, droši vari iet uz arēnu. Treškārt, biju divas reizes izteicis Tev mutisku brīdinājumu par kuru Tev acīmredzami bija nospļauties un tikai tad, kad jāatbild par savu rīcību, nabadziņš apvainojās.

Link to comment
Share on other sites

tak tāpat kā visi pārējie ct bani, šis ir tikai neilgs liegums, lai nevis tev liegtu iespēju spēlēt, bet gan tieši lai tev atļautu pavērot spēli no t puses un apgūt noteikumus nedaudz labāk. arī kaut kad nesen, kad biju kā ct, tu man teici, ka nevar vadīt cellday, jo tev tā esot kaut kas teicis. izlasi noteikumus, neklausies ''kurā katrā'' kas tev māca nepareizi noteikumus, izlasi vienu reizīti viņus pats un nesēdi afk, my boy.

 

edit: aa jaa, man te nevajadzētu postot.

Link to comment
Share on other sites

Nebanoju tevi tikai par to reizi. Vairāku dienu garumā biju redzējis tevi sēžam ct un lielu daļu no tā laika atradies afk, kas vien liecina par to, ka atrodoties pie ct no tevis nav nekāda jēga. Otrkārt redzēju kā tu vairākkārt maldini cilvēkus un centies nofragot pie katra mazākā sīkuma, galu galā, ja vienkārši gribi pašaut pa citiem spēlētājiem, nevis censties novadīt normāli, droši vari iet uz arēnu. Treškārt, biju divas reizes izteicis Tev mutisku brīdinājumu par kuru Tev acīmredzami bija nospļauties un tikai tad, kad jāatbild par savu rīcību, nabadziņš apvainojās.

Kāds, te vispār sakars ar apvainošanos ? Tu taka pussijs, ignorēji kad prasīju paskaidrojumus... vel puika sabijas, izmeta no friendlista. :DD Tas, kad esmu kādu laiku afk nedod tev tiesības, mani banot no ct, tāds noteikums nepastāv.. max varēji izkickot ar reasoniem, bet par afk brīdināšanu nesaņēmu. 

 

 

Kā, arī neredzu, kur šeit būtu kkas rakstīts par fragošanu http://prntscr.com/dnph1y 

 

Gaidu unbanu... 

 

Edited by jeaN
Link to comment
Share on other sites

Vienu brīdi raksti to, ka esmu paskaidrojis, ka Tu daudz frago un bezjēgā sēdi afk pie ct, bet nākamajā postā jau izrādās, ka es kā 'pusijs' esmu Tevi ignorējis, kad prasīji paskaidrojumu par savu banu. Izdomā vismaz vienu konkrētu stāstu, ko stāstīt, lai pats savos murgos nesaputrojies. :)

Link to comment
Share on other sites

Vienu brīdi raksti to, ka esmu paskaidrojis, ka Tu daudz frago un bezjēgā sēdi afk pie ct, bet nākamajā postā jau izrādās, ka es kā 'pusijs' esmu Tevi ignorējis, kad prasīji paskaidrojumu par savu banu. Izdomā vismaz vienu konkrētu stāstu, ko stāstīt, lai pats savos murgos nesaputrojies. :)

Labāk, ej iekšā un unbano, jo par afk un fragošanu noteikums nav. 

Link to comment
Share on other sites

Esam jau ar Chucky izrunājuši šo lietu, kad cilvēki stāv pie CT afk, ienāk, nošauj kādu un aiziet atkal AFK.. Ja ir kādas problēmas ārpus spēles, tad droši var ieiet iekš speciem, jo citi varbūt vēlas iet CT, kuri nebūs afk un būs lietderīgi iekš tā. Neesi vienīgais, kas tiek banots par šo iemeslu, lai arī tas nebalstas uz noteikumiem, bet lieki sēdēt CT, ja praktiski neko nedari un tikai citiem laiku tērē, kad, pieņemsim, kāds uz Tevi gaida, bet attiecīgājā mapē nevar tikt iekšā gunroom. Liegums nav uz visu mūžu, sapratīsi, ko cenšamies pateikt un saņemsi unbanu. 

Link to comment
Share on other sites

Esam jau ar Chucky izrunājuši šo lietu, kad cilvēki stāv pie CT afk, ienāk, nošauj kādu un aiziet atkal AFK.. Ja ir kādas problēmas ārpus spēles, tad droši var ieiet iekš speciem, jo citi varbūt vēlas iet CT, kuri nebūs afk un būs lietderīgi iekš tā. Neesi vienīgais, kas tiek banots par šo iemeslu, lai arī tas nebalstas uz noteikumiem, bet lieki sēdēt CT, ja praktiski neko nedari un tikai citiem laiku tērē, kad, pieņemsim, kāds uz Tevi gaida, bet attiecīgājā mapē nevar tikt iekšā gunroom. Liegums nav uz visu mūžu, sapratīsi, ko cenšamies pateikt un saņemsi unbanu. 

Es saprotu, es ārdijos tāpēc, ka chuckijs teica, ka unbans netiks dots vispār.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×