Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

es ar dancāt, bet jā pametu tautiskās, jo skolotāja čakarēja mūs tā teikt, protams lūdzās lai nākam atpakaļ, ok aizgājām, piesolija tu viskautko, gada beigas, domājam viss būs yā beidzot, bet nekā. debīla sajūta, bet atceros to brīdi kad dejoju arī lielajos dziesmu un deju svētkos :yey: vnk tik fking labas atmiņas bija :yey: gribu vēlreiz to visu atpakaļ...

Tu tak savus taukus knapi kustini , kāda tev vēl dejošana ? :D

Link to comment
Share on other sites

Atceros savus pirmos Dziesmu un deju svētkus: biju galīgi sīks tad vel. Tad es vel pat īsti neapjautu kur piedalos un kas notiek :D Bet jutos baigi lepns tad kad gāju gājienā un visi uz mani priecīgi skatās, un vel tad kad dejojām lielo koncertu. Tad kad biju mājās un rādija atkārtojumus, visulaiku sevi meklēju televizorā :D Dziesmu un deju svētkos esmu bijis 2 reizes, un tanīs reizēs esmu salauzis roku, mēģinājumos kad lija noplēsu apavus un dabūjis neskaitāmas reizes saulesdūrienu :D Bet tas nav svarīgi, galveinais bija tās sajūtas kad tu piedalījies, un tā atmosfēra bija vienkārši fantastiska. Labi, pietiks gremdēties atmiņās, jāiet uz grupas mēģinājumu sagatavot programmu Rumānijas festivālam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×