Jump to content
DZIVNIEКS

shoutout visiem kuri nemāk

Recommended Posts

Ir jau kruti piedurties un tamlīdzīgi, bet skumji paliek tad, kad vairs nevar atšķirt satīru no tā, kas domāts nopietni. Nerunāju konkrēti par šo dziesmu, taču man gribas iezvelt pa ķirbi, ja kāds liek šādu "izsmieklu" mūziku ballītēs, jo šis redz esot populārs "piedūriens". Katrā ziņā, man ir kauns, ka pašmāju populārākās dziesmas tiek uzskatītas par piedūrienu (olas, transleiteris un sazin kas vēl). Vēl jo vairāk kauns ir tad, kad kāds ārzemnieks tev uzprasa "nu, uzliec kaut ko, kas jums tur Latvijā ir populārs" un tad jāliek kaut kāds "piedūriens", kurš ārpus konteksta liekas maksimāli debīls.

 

Video un dziesma ir asprātīga, nenoliegšu, bet kas par daudz - tas man izraisa vemšanu.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau kruti piedurties un tamlīdzīgi, bet skumji paliek tad, kad vairs nevar atšķirt satīru no tā, kas domāts nopietni. Nerunāju konkrēti par šo dziesmu, taču man gribas iezvelt pa ķirbi, ja kāds liek šādu "izsmieklu" mūziku ballītēs, jo šis redz esot populārs "piedūriens". Katrā ziņā, man ir kauns, ka pašmāju populārākās dziesmas tiek uzskatītas par piedūrienu (olas, transleiteris un sazin kas vēl). Vēl jo vairāk kauns ir tad, kad kāds ārzemnieks tev uzprasa "nu, uzliec kaut ko, kas jums tur Latvijā ir populārs" un tad jāliek kaut kāds "piedūriens", kurš ārpus konteksta liekas maksimāli debīls.

 

Video un dziesma ir asprātīga, nenoliegšu, bet kas par daudz - tas man izraisa vemšanu.

Fazij, tu čurka,kad tu reiz sapratīsi to, ka cilvēki izvēlās paši to ko klausās, neatkarīgi uz to, ko citi domā par grupu kā tādu? Pašlaik tu jauc balli ar ballītēm, ballītēs liek huiņu, lai visi var piedurties, reivot, nodzert sajēgu, toties ballēs liek mierīgu mūziku, pie kuras var mierīgi parunāt un iedzert šampīti. Mūsdienās visi izpildītāji adaptējās tam, kas ir populārs, ar to vajag samierināties , pēc kāda laika mēs klausīsimies tikai šāda veida mūziku un tur neko nevar padarīt, ja nu tikai veidot pašam mūziku pēc savas patikas. Īsti nesapratu, tu gribi teikt, ka olas un transleiteris nav piedūriens ? Ja Tev ārzemnieks uzprasa:"uzliec kaut ko, kas Jums tur ir populārs Latvijā", tu viņam dosi klausīties Aišu vai gacho ? Es īsti vsp neredzu jēgu ārzemniekam dot klausīties mūziku, kurā viņš ne sūda nesaprot, kā tikai pakratīt galvu pie bītiņa. Jebkurā gadījumā, taisnība Tev ir, bet nu dzīvojam tādā ērā, tpc nevajag īsti par tādu sūdu cepties.

GATAFSS VAI NEEE LŪK ES NĀKU TU NEFARI PASLEPTIES <3

Link to comment
Share on other sites

 Te jāpiekrīt abām pusēm. Personīgi šitie ''piedūrieni'' sen liekas debīli, nesmieklīgi, taču ko nu es tur varu padarīt, un cik ilgi varu čīkstēt- ''omfg, kāds mēsls'' utt. Huiņa jau ir, bet nu, tur neko neizmainīt. Katrs izceļās ar ko māk, cits ar talantu, cits ar izkoptu stulbumu. Tik vēlētos, lai cilvēki Latvijā vairāk izceltos ar ko normālu, nevis šiem ļēvajiem ''piedūrieniem.''

 

Citiem vārdiem sakot- sabiedrība degradējas, un tur vairs neko nevar mainīt.

Edited by Go Hards.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×