Jump to content
rasii

Pārkāpējs faz Forumā

Recommended Posts

Sāksim ar to ka viņam ir admins @ JB, tātad viņš ir tas kurš vislabāk zin noteikumus Jailbreak serverī, BET - manā topikā viņš reāli sap*sās un vēl pasēja izdzēst bez pamatojuma manu iepriekšējo topiku par ts zonas pārkāpēju . Es uzskatu ka šis admins nav pietiekami kompetents šādam amatam. 

 

Protams visi ir cilvēki un var sūdzību nepareizi izskatīt, bet nevis dēļ nika dzēst ārā topikus. 

 

Es ceru ka var to kautkā pierādīt jo es tiešām neiedomājos pēc katra topika uztaisīšanas uzņemt screenshot.  

 

thumb_show.php?i=fks38xmj&n=Screenshot_2

 

 

Ar cieņu rasii  :snowman:

 

i am back

Edited by rasii
Link to comment
Share on other sites

Jā, jo "es neizskatīšu" un "es izdzēsīšu" ir viens un tas pats. Tavu iepriekšējo sūdzību neizskatīju (atslēgas vārdus izcēlu boldā, lai tava pirms-puberitātes dirs-galva mēģinātu saprast, ko es saku), jo man neceļas roka vilkt demku, kur kaut kāds čalis nezinot ielien T's spawnā. Varēji mierīgi pasaukt adminu forumā, lai ieiet un nobano, nevis tēlot robokopu un uzreiz taisīt topiku par katru sīkumu, kas tikai liecina par to, ka tev nav nekādas cieņas pret citu laiku. Un otrkārt, es izdzēsu tikai to topiku, kuru tu čatā palūdzi izdzēst - jo tas bija netīšām uztaisīts. Kāds cits, kļūdas pēc, būs izdzēsis tavu iepriekšējo sūdzību. Bet paldies vēlreiz par PM ar virsrakstu "LOHS ESI?" un arī par šo topiku!

 

Ar cieņu, laizi vafeli, sīkais svimpi!

Link to comment
Share on other sites

Jā, jo "es neizskatīšu" un "es izdzēsīšu" ir viens un tas pats. Tavu iepriekšējo sūdzību neizskatīju (atslēgas vārdus izcēlu boldā, lai tava pirms-puberitātes dirs-galva mēģinātu saprast, ko es saku), jo man neceļas roka vilkt demku, kur kaut kāds čalis nezinot ielien T's spawnā. Varēji mierīgi pasaukt adminu forumā, lai ieiet un nobano, nevis tēlot robokopu un uzreiz taisīt topiku par katru sīkumu, kas tikai liecina par to, ka tev nav nekādas cieņas pret citu laiku. Un otrkārt, es izdzēsu tikai to topiku, kuru tu čatā palūdzi izdzēst - jo tas bija netīšām uztaisīts. Kāds cits, kļūdas pēc, būs izdzēsis tavu iepriekšējo sūdzību. Bet paldies vēlreiz par PM ar virsrakstu "LOHS ESI?" un arī par šo topiku!

 

Ar cieņu, laizi vafeli, sīkais svimpi!

Ja tu saki  "Varēji mierīgi pasaukt adminu forumā, lai ieiet un nobano,"  TAD PRIEKŠ KAM VISPĀR IR PARADZĒTA PĀRKĀPĒJU SADAĻA FORUMĀ???

 

ok ja tu neizdzēsi tad atvaino bet KĀDS IZDZĒSA.

Link to comment
Share on other sites

Emm, nu nezinu gan, priekš kam viņa domāta... paga, paga... sāku atcerēties... ā, pareizi - varbūt normāliem pārkāpumiem? Ja tu mani spēj pārliecināt, ka uzliekot banu uz 30 minūtēm cilvēkam, kurš sen jau ir izgājis no servera, par to, ka viņš iegājis kaut kādā t's zonā, kaut kādā veidā uzlabo kārtību serverī, tad uz priekšu! Tas džeks ienāks pēc 3 dienām, vispār nezinās, ka viņam uzlikts bans un kāps tajā t's zonā tik un tā. Bez problēmām izskatīšu tavas sūdzības par palīgprogrammām, nevis par šādiem sīkumiem. Un TIGER'am arī nenovēlu tērēt laiku ar šitādām wtf sūdzībām.

 

Sk,sk. /Tiger/

Link to comment
Share on other sites

draudziņ, admins nav domāts, lai izkatītu demkas, priecājies, ka viņš pa reizei tur iemet aci. Lūdzu beidz pīkstēt kā meitene un piesieties visiem par vismazākajiem pārkāpumiem.  :) Viņa vietā es Tev vienkārši izbanotu no foruma, lai nepiesārņo, bet acīmredzot viņš tāds nav un ir gatavs paciest Tevi. 

 

btw, to otru topiku izdzēsu es, jo redzēju, ka čatā spamo čalīts kurš uztaisīja double topiku, iegāju, pirmo ko ieraudzīju - izdzēsu. 

galīgi nenožēloju to, paldies, uzredzēšanos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×