Jump to content
DeFire

PĀRDODU BMW E36 1996.g.

Recommended Posts

SS sludinājums ŠEIT <--- !

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pārdodu koptu BMW 318i E36, 1996. g. 
Salons nav piesmēķēts un saplēsts. 
Virsū stāv R16 vis sezonas riepas ar oriģinālajiem BMW lietajiem diskiem. (komplektā varu piedāvāt otrus lietos diskus, kas redzami atsevišķā foto). 
Auto lolots un labots priekš sevis, patīkamākai braukšanai, nauda nav žēlota šim brauacamajam. 
Motors nav nokauts, lec pus apgriezienā gan silts, gan auksts. 
LED gabarītlukturi un bremžu ugunis. + papildu bremžu signāluguns. 
Virsbūves korozija priekšējā labajā spārnā. 
Mainītas visas nepieciešamās detaļas, priekš sevis, drošākai braukšanai, tai skaitā pārmetināti sliekšņi un pārpūsti ar aizsargkrāsu. 
Auto pārdodu, jo vēlos iegādāties lielāku, piektās sērijas BMW. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ja ir iespēja, padodam lūdzu tālāk, lai viss notiek ātrāk.

Liekas jēlības arī nevajag rakstīt ! Paldies.

BMW E36

 
Link to comment
Share on other sites

Man tracina tas ka visi raksta, cik mašīna ir laba cik daudz iegūldīts, kā kopts un tā tālāk.

Tu labāk uzraksti kas ir sapists un kas būtu jāmaina ar laiku vēlams. 

 


Tā jau smuka mašīna, tikai žēl ka nesen pats sev paņemu citu.

Link to comment
Share on other sites

Man tracina tas ka visi raksta, cik mašīna ir laba cik daudz iegūldīts, kā kopts un tā tālāk.

 

Tu labāk uzraksti kas ir sapists un kas būtu jāmaina ar laiku vēlams. 

 

Tā jau smuka mašīna, tikai žēl ka nesen pats sev paņemu citu.

 

Es jau nerakstīju visus savus labojumus, jo tam nav jēga, jo mašīna tika labota priekš manis.

Nākotnē būtu jāpiestrādā tikai pie vizuālā, priekšējais labais spārns norūsējis, pirmie soļi veikti, ar smilšpapīru noberzts un nopūsts ar laku, lai nerūs tālāk.

 

Pēc tehniskās ritošās ieguldījumus neprasīs tuvākā gada laikā.

Pēd gadiem diviem būs jāmaina kreisais slieksnis.

ABS atslēgts.

Link to comment
Share on other sites

nu jā, bet no tādas cenas uz 900 nolaist? hmm,

 

Nestāvēja par tādu kosmisku cenu mans bembis, lai arī cik viņs ir kopts tad tirgus vērtības cena nepārsniegtu 1.5k.

Tagadējā cena ir 900, jo ir vizuāli defekti, cena ir akmenī kalta, jo ritošā ir labota pie katras mazākās liekās skaņas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×