Jump to content
šayžuks

PORZINGIS

Recommended Posts

Personīgi es neciešu viņu, jo viņš visas pasaules priekšā apkaunoja latviju, izsakot ļoti nepatīkamu frāzi. 

Cilvēki mainās dēļ slavas un naudas.

Ja tu runā par šo video, tad puisis tikko ieradies Amerikā, ticis draftēts, centās iejusties amerikāņu vidū. Nu sanāca debīli, bet viņš to nebija domājis nopietni, kā jau minēju, centās parādīt savu humoru, kas iznāca diezgan bēdīgi. Par to vairākkārt atvainojies, takā viss piedodams.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu runā par šo video, tad puisis tikko ieradies Amerikā, ticis draftēts, centās iejusties amerikāņu vidū. Nu sanāca debīli, bet viņš to nebija domājis nopietni, kā jau minēju, centās parādīt savu humoru, kas iznāca diezgan bēdīgi. Par to vairākkārt atvainojies, takā viss piedodams.

Drošivien viņš ar bumbu ir dabūjis pa galvu, ja viņš vairs nefiltrē ko runā. Ir taču jāsaprot, ko spļauj ārā no mutes, neskaitot slienus. 

Link to comment
Share on other sites

Drošivien viņš ar bumbu ir dabūjis pa galvu, ja viņš vairs nefiltrē ko runā. Ir taču jāsaprot, ko spļauj ārā no mutes, neskaitot slienus. 

 

baigi aizvainots jūties? puisis vismaz taisnību pateica.

Link to comment
Share on other sites

baigi aizvainots jūties? puisis vismaz taisnību pateica.

Jā, jūtos pazemots, jo esmu dzimis latvijā un dzīvoju tepat. Gribētos zināt, ko viņš tik ''taisnīgu'' pateica? Viņš mūs pazemoju un pēctam mēdiju priekšā ''atvainojās''? Nopietni!? Es nekad nemainīšu savas domas, manās acīs viņš ir nodevējs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×