Jump to content
Roneeh.

CS:GO - Random Frags #1

Recommended Posts

Man ir idejas saistībā ar mūziku tavos nākamajos ''frag video''.

  • Nicki Minaj - Anaconda
  • Darude - Sandstorm
  • Justin Bieber - What do you mean
  • Tad varētu būt kaut kāds hardcore dubsteps
  • Beigās varētu pielikt pusdzīvas kazas skaņas
Edited by KENOBI
Link to comment
Share on other sites

 

That last one made my night xD

 

 

Par tēmu , lai dievs gar mani nogrāpstās, bet šis video ir totālākais mēsls. Tas edits vienkāršī omfg. Sākuma man likās, ka skatos kautkādas šausmenes treileri, bam bum bamb adasdnaskbasdas, un tad kautkāds prosta matrixa pavērsies. Nu jejbogu, tev tas pirmais ar awp fragiem bija i to labāks, kur tev galvā ienāca tādu shitu uztaisīt un vēljovairāk iebāzt šeit, pirms neesi pārliecinājies cik nu normāls tas video ir.

Uz priekšdienām, netraumē manas acis lūdzu. 

Link to comment
Share on other sites

Es pieņemu, ka šito uz movie makera taisīji. Ja tā kārtīgi apdomā, es varētu labāk molbertā sataisīt vidjee. 

 

Jkjk, pirms publicē, paskaties vai viss k ar to vidjee, kas tev ir, jo te izskatās, ka tev bija "ai pohuj ganjau viss kā vajag" vai arī "ganjau neviens nepamanīs"

Edited by Ventur4iks
Link to comment
Share on other sites

īstenībā ja būtu pareizā dziesma vizuālajam noformējumama nebūtu ne vaina. Fragi gan ir pilnīgs sūds.

 

 

https://soundcloud.com/streetball14/molly-tyga-ft-wiz-khalifa

Saproti man jau vispar bail likt video ar copyright dziesmu man vislaik dod copyright strikes vislaik iesniedz sudzibu kads un pretenziju 

 

http://prntscr.com/8r721c

http://prntscr.com/8r728x

Link to comment
Share on other sites

That last one made my night xD

 

 

Par tēmu , lai dievs gar mani nogrāpstās, bet šis video ir totālākais mēsls. Tas edits vienkāršī omfg. Sākuma man likās, ka skatos kautkādas šausmenes treileri, bam bum bamb adasdnaskbasdas, un tad kautkāds prosta matrixa pavērsies. Nu jejbogu, tev tas pirmais ar awp fragiem bija i to labāks, kur tev galvā ienāca tādu shitu uztaisīt un vēljovairāk iebāzt šeit, pirms neesi pārliecinājies cik nu normāls tas video ir.

Uz priekšdienām, netraumē manas acis lūdzu. 

Kur ir rakstits Montage? Ja es veletos uztaisit smuku montage kur viss ir pa perfekto tas aiznem laiku un man laika nav atnaku no skolas 2:30 apmeram tad 1 stunda freedom tad jajiet uz futbolu tad atpakal jamacas un vsjo 12:00 gulet nav laika nekam tadam, brivdienas gan var bet nav labas idejas ;)

Link to comment
Share on other sites

ja nevari pieciest kritiku, tad ludzu nepublice neko sheit. vienmer bus kads, kam nepatiks, un runat preti kritikjiem ir tas pats kas runat ar sienu. vel par cik shi ir komuna kur ir daudz mazo, tie tavi rupjie teksti tiks likvideti, liidz ar tevi. iesaku savaldities.

 

ja tu pats shaja video nesaskati kljuudas, tad man tev nav daudz ko teikt. daudz vel jamacas, ljoti daudz.

tas awp god klipinjs nebij tik slikts, bet shis gan ir zeme metams.

 

 

Link to comment
Share on other sites

silver chubaks satrakojies ? Ko heito suni kaut tu kajas izlaustu ar to bmixu bomzi ganjau nosperi to pasu bmx..

Es tev par tādiem vārdiem iedotu atvajinājumu uz ilgu ilgu laiku, kamēr tavs pimpis (ja tev tāds ir) novīstu un seja palikta vēl nesmukāka par tagadējo.

 

Tu laikam nezini, ka kritika ir visur un par to ir jāpasakas, ka kāds ir vēltijis savu viss dārgāko - laiku, lai kautko tev uzrakstītu par tavu darbu, kuram arī tu esi veltijis savu dārgo laiku. Ja neviens nepieņemtu kritiku māklsa būtu sūds un tu dzīvotu sapistā pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×