Jump to content
SMUKŠS

CSGO (your computer is blocking the VAC)

Recommended Posts

Karoče spēlēju MM - un spēles vidū izmet no spēles ar iemeslu ka (An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.) Protams uzreiz steam atver linku kā salabot šito gļuku - tas protams tiek darīts es atkal pēc bana laika eju spēlēt un atkal izmet to pašu error (An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.) Atkal salaboju un tagad trešo reiz tas pats un bans uz 24h jo nepaspēju tikt/salabot šo sūda glitch.

Kāds nezin kas pa vainu un ka salabot šo sūda gļuku?




BTW steam met linku šito man tipa kā salabot. A bet tas palīdz uz pus spēli tikai.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837

 
Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ka netam vai kādam failiņam vaina. Esi uzlicis, lai viss steams/csgo brīvi piekļūst tavam internetam? Mēģini atslēgt firewaalu csgo/steamam.

 

Neesi no nedrošām saitēm vilcis kādus ar csgo saistītus failus ?

Vajadzētu sākt ar visparastāko steam/csgo pārinstelēšanu.

 

PS. Tā vien liekas, ka kaut kur, kaut kas uz cietā paslēpies.

Edited by Dzabars
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini kā dzabars teica bet nu gadījuma pēc arī izdari to ko es iesaku tev!

 

 

 

 Pamēģini pārinstalēt pašu CS:GO man tas palīdzēja , arī bīja vienu brīdi kad mani meta ārā līdz es dabuju pat 7 dienu cooldown , tad paprasīju dažiem un man ieteica lai pārinstalēju cs:go tā arī tas palīdzēja , tagad viss strādā un nav ne kādu problēmu ! 

Link to comment
Share on other sites

man ir dota II uz pc cs;GO 

un programmas like aimp vlc winrar uttorent 

 

nekas special priekš CS:GO jauns toč netika kačāts un likts.. 

 

Ja galīgi nekā neiet, tad pamēģini notīrīt VISU cietā diska saturu, arī to, kur it kā nekā nav. Un uzlikt jaunu win. Uz tukšu cieto.

 

Ja izdari to, un neiet. Tad palicis tikai steam profila konfigurācijas vaina.

Edited by Dzabars
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×