Jump to content
Mr.White

Deadpool

Recommended Posts

no visām marvel filmām, šī būs vienīgā kuru skatīšos, jo mirušaisbaseins ir best

Deadpool nepieder marvelam,bet gan foxam (filmu taisīšana), tā kā šo filmu nevar īsti nosaukt par marvel filmu,bet man tikai prieks par to,ka kāds marvel komiksu varonis tiek pārvērsts par  R rated filmiņu!

 

P.S marvelam nekad nebūtu iekšas taisīt R rated filmu!

Link to comment
Share on other sites

Šito 100% braukšu uz ķinīti skatīties. Nevarēšu vienkārši sagaidīt labu kvalitāti torrentos :D

Mož arī kkad ja sanāks drīzumā braukt uz Rīgu, tad noskatīšos ant-man. Kā vispār filma white ?

Link to comment
Share on other sites

Šito 100% braukšu uz ķinīti skatīties. Nevarēšu vienkārši sagaidīt labu kvalitāti torrentos :D

Mož arī kkad ja sanāks drīzumā braukt uz Rīgu, tad noskatīšos ant-man. Kā vispār filma white ?

tā gaidiju ant manu,ka beigās nemaz neaizbraucu,jo nav galīgi laika tagad,bet nu centīšos tikt nākamnedēļ.

Link to comment
Share on other sites

Jau 2016. gada februārī? Tas ir maksimāli ilgi, reāli kaitina, ka filmu treileri tiek izlaisti tik ļoti ātri. Tu noskaties treileri, sapriecājies, ka atradi labu filmu, paskaties uz release date un visi prieki pāriet, līdzīgi kā, ja seksa laikā tavai draudzenei pazvanītu mamma un viņas sāktu pļāpāt. Anyway kāds pēc pus gada atgādina par šito filmu.

Link to comment
Share on other sites

Jau 2016. gada februārī? Tas ir maksimāli ilgi, reāli kaitina, ka filmu treileri tiek izlaisti tik ļoti ātri. Tu noskaties treileri, sapriecājies, ka atradi labu filmu, paskaties uz release date un visi prieki pāriet, līdzīgi kā, ja seksa laikā tavai draudzenei pazvanītu mamma un viņas sāktu pļāpāt. Anyway kāds pēc pus gada atgādina par šito filmu.

Neuzskatu,ka tas ir ilgi priekš šāda tipa filmām,kas būs grāvējs,nav jau parasta romantiskā komēdija,kas nāk ārā katru mēnesi,patālu ir suicide squad (5.augusts),bet ne deadpools!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×