Jump to content
PostCollector

senpai help/ GTA IV

Recommended Posts

Ta ka mans PC nevelk GTA V, domaju varetu pavilkt GTA IV. Tas tocna japavelk, ja jau man CS:GO ,watch dogs ,battlefield 3 velk bez lagiem.

 

Manam GTA IV ir problema tada, ka es eju ieksa, viss ok, spiezu start un tad tas bildes rada, characterus kip un vins visu laiku rada un muzika tik skan. Visu laiku maina characterus, bet jabut ,ka tikai apmeram 15 sekundem vins parada un spele aiziet, bet man nekas neiziet tik rada characterus. Esmu meginajis visadus GTA IV, pat nopirku steamoto, bet tas pats. Skatijos google, jutuba, ar tiem availablememoryvid x un blablabla, bet nepalidz ,esmu mainijis options graphics, render, resultion. Nekas nav palidzejis. Domaju jus labak zinat ko darit, lai vins beidzot beidz radit tos characterus stundam ilgi un beidzot ,lai aiziet spele :@ .

 

Paldies!

 

E: Aizmirsu pateikt, ka butiba tikai Windows 8 lietotajiem ir si problema, bet nu dazi del tiem video ir fixojusi un es nevelos neko ne parinsalet, ne likt citu windowsu, ir jabut atrisinajumam, ja daudziem ir palidzejusi tie vidiki, stasti steamcommunity lapa, suggestions un visos jutuba vidikos. Jo reali es visu esmu izmeginajis...

 

Varu jau tomer parinstalet uz Windows 7, bet man skiet, ka kautkas noies griste un pipec bus. Vnk nav tik easy uzlikt uz citu Windowsu * MAN TA SKIET =D *

 

Ja jus neko niponil, tad te nerakstiet. 

 

PC specs :

 

Procesors: Intel Core i5 - 4210U. CPU @ 1.70 GHZ   2.40 GHZ

 

RAM's : 4 GB (3,89 usable)

 

64 bitu operativa sistema.

 

3 diski- kopa 1389 GB atmina. 

 

Paldies!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ir tas bijis uz win7 Gaidīju stundām ilgi. Vaig uztaisiit kkadu ciparu kombinaacjiju kanala nosaukums lidzigs sim ~ GamesFixer ,GameFixer gan jau pa 3 gadiem mainiits. tad vinjam bija 2 k subs. paskaties video vinam tikkai kadi 8 bija. Mosk noderees vari uzaicinaat skype !

Skype pa pm iedosu varesu palidzet.

Link to comment
Share on other sites

Kada tev videokarte? Man draugam ari GTA IV nerukaja , vins salaboja 100% kadnessi visu izmeginajis , +Ja jau keep's saka kad tu baigi blato kad esi baigais datoriķis , neesi nemaz pelnijis normalu atbildi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×