Jump to content
PostCollector

[Sudziba]Famous`

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir)  famoues`
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda Bija janostajas pie sienas, teicu panac surp, labi vins naca, pateicu atri ,nav buri mirs, nav buri mirs, vins saka man durt - es vinu nosava, rezultata sanemu slayu. 
3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" Youtube video, because nav jega skatities 30 min garu demo, + nebus jakaca jums. 
https://www.youtube.com/watch?v=eCrUn-l1xTM&feature=youtu.be 

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību  nav demka. 
5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) video :<

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tu rakstiji ,ka esmu mikstais, es teicu panac surp, neteicu nekadu fight day, vai ari vispar cinities, vienkarsi pateicu panac surp.. 

Nu ok . tu teici panāc šurp . kad gāju tev vel bija nazis rokās . Kad aizgāju tad emka un tad  mani novāci . ! 

 

Low.  Maldināšana , un ko man citu vajadzēja darīt ?

Edited by famous`
Link to comment
Share on other sites

Nu ok . tu teici panāc šurp . kad gāju tev vel bija nazis rokās . Kad aizgāju tu mani novāci . ! 

 

Low.  Maldināšana , un ko man citu vajadzēja darīt ?

 Es teicu panac surp, es neteicu nekadu fight day ,nekadu cinu, nekadu tur ....   hz ko..  Tu man tuvojies ,panemu wepu rokas, teicu nav buri mirs, devu tev iespeju skriet buri atpakal, tu saki durt- nosavu. Paldies par tavu teikumu, tagad tu pats atdzinies ,ka nepamatoti noslayoyi, del ta ,ka nomiri un apvainojies, tad izdomaji visadus pekstinus..  

 

Kura vieta tev maldinasana? To ,kad pateicu ,lai panac surp?   

Link to comment
Share on other sites

Pārāk liels lohs esi, ja katrs liktu par katru sliktu izgājienu, ko tu esi darijis, tu šeit vairs nebūtu. Tapēc beidz čīksētet uzvecies kā pieklājas.

Link to comment
Share on other sites

Cerams vadība ļaus izteikties, pats biju klāt notikuma brīdi.

Personīgi kad es saku "panāc šurp" Tas ir domāts kā izaicinājums uz dueli. Būtu rīkojies tieši tāpat kā famous.

Ja dzirdu, ka man tiek teikti vārdi "panāc šurp" Tad domāju, ka tas ir pašsaprotami ka tas ir izaicinājums uz dueli.

Link to comment
Share on other sites

Kā parasti ka tik kaut ko iedirst.

Liec demo no full raunda, tad arī dzirdēs vai tu teici kaut ko par fight day vai nē, ja jā, tad tu lox un 2 nedēļu bans, ja neteici, tad viss pareizi, pēc pēdējās pavēles negāja būrī, bet sāka durt. omg

 

Ņemt vērā arī to čatā msg tu lox.

Bt izskatīs.

 

Link to comment
Share on other sites

BT, lūdzu, ja netraucēju Jūsu dārgos statusus, izskatīsiet?

 

Topics unlocked, spamojat visi, kamēr izskata.

 

 

simplijs: TURMĀKIE SPAM POSTI TIKS APBALVOTI AR WP!

 

 

 

Admins dod atļauju spamot,tātad tas ir atļauts jo admins>mods/Rausis/

 

simplijs: he troll admin, doesn`t count.

Link to comment
Share on other sites

Tad tam , fight day nebīja ... Pateikšu kādām no administrācījas lai noņem slay falgu... Un tu famous vēl gribēji JB Acc ... Nesapņo par to pat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×