Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

tas ir pasaprotami, bet nafig pwa pat pirkstu nav pielicis pie sava servera? Varbut vinam ir darbs vai sazin kkas cits, es to nezinu, nu bet nu kaut pirkstu pielikt pie servera.

 

Zinu, ka pwa ir uzticejis adminu Galvai, tas ir cool, bet kapec pats PWA pats neko nedara? :D

 

 

Slinkis.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

tas ir pasaprotami, bet nafig pwa pat pirkstu nav pielicis pie sava servera? Varbut vinam ir darbs vai sazin kkas cits, es to nezinu, nu bet nu kaut pirkstu pielikt pie servera.

 

Zinu, ka pwa ir uzticejis adminu Galvai, tas ir cool, bet kapec pats PWA pats neko nedara? :D

 

 

Slinkis.  :lol:

 

Viņam par to maksā? Viņš taisīja serveri, jo gribēja, tas bija viņa hobijs. Viņam apnika un tagad serveri čiņī galva. Manuprāt diezgan loģiski.

Link to comment
Share on other sites

Galvam vispar laika nav. Kad ir tad nemos ar serveri vai uzspeleju csgo.

Daudz kas ir jau uztaisits un palika ari kaut kur tip pat. Pats galvenais ir PWA rokas, vins pats zin kas vinam jaizdara. Bez ta es update neliksu serveri. Rakstam ieteikumus rakstam ko gribam serveri un pa biskinam liksu iegsa. :) 

Link to comment
Share on other sites

BMošk tas tikai man , bet man lielakajai daļaii postu sakuma ir random burts

 

ka pats kraj postus lel visu var viena posta ielikt jo pastev edit podziņa :) Tas Jorens chista taka admins lien sudzibas un tipa ka moderators pasaka . TC vai admins

Link to comment
Share on other sites

Ev, ev, ev. Akkuc, neunbano Keisiju. Viņš visiem dirš uzreiz un attaisnojas. Ja pārkāpa tad pārkāpa, lai naļiku ieskaita PWA kontā un tad zinās kā noteikumus pārkāpt. Man personīgi tas palīdzēja, vairs noteikumus nepārkāpju. Bet njam, domāju būtu godīgāk atstāt PERM banu un lai gaida Z-SVETKUS jo ja viņam šitā cilindrā darītu tad viņš teiktu lai atstāj PERM banu tam pārkāpējam, manuprāt MAKEL arī sad ir jo viņam tā dara. Gan jau sapratāt mani :D 
P.S. Tās ir tikai manas domas. :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Nice vakar ar tm, Karojam pret varoni un u.c varoņiem izbēru 2 3magus 1 beigts otrs skraida tie lagi tho, Tak salabojat. Fps 60 servera pings kad 30-20 tauta 500-300 esu pamanijis to :|

Edited by Nieziitis.
Link to comment
Share on other sites

Nice vakar ar tm, Karojam pret varoni un u.c varoņiem izbēru 2 3magus 1 beigts otrs skraida tie lagi tho, Tak salabojat. Fps 60 servera pings kad 30-20 tauta 500-300 esu pamanijis to :|

Ej paraudi citur. Tu laggo . + iemācies rasktīt tev takš "14" gadi xDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×