Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Pirms kautko rakstat ,varbut izslasat kas ir galaretka hack  :facepalm:  Jus tiesam nesaprotat.... Rada hacka transporta atrasanas vietas, nevis ar to tactical map, bet piemeram viena serveri tev hacka radisies cita vieta, bet cita serveri cita vieta. Tas ir sakars ar haku, nevis tactical mapi. Tas nozime ,piemeram tu redzi ar to haku visus cilvekus kur vini ir, tu vari ari viegli noteikt ,ka viniem ir masina un vini brauc/lido.

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag. Ko tu te putru vāri?

Tu tiešām domā, ka tam sīkajam 10 gadīgajam sīkpirdim ir čīti? Viņš tikai zin kā MTA spēlēt neko vairāk. Spečuks atradies. 

 

ps. Tad es gribētu dzirdēt no tevis, ja tev uznāktu virsū viens čuvaks (Krowny) 3 lodes un tu miris. 

Caur patriotu var izšaut cauri ja tu vēl to nezināji. Man kartē arī rādas kur ir visa servera mašīnas, nu un? Par zābaku vispār nerunāsim, šaut viņš nejēdz un nejēgs nekad arī.

Beidz raudāt, ka visi čīto un ir slikti. Tas, ka tu neproti spēlēt MTA DayZ ir tava problēma. Nemāki spēlēt, nespēlē.

gl hf

Tu tiešām Domā ka RIO nedabūtu hakus ? Cik reizes jau pieķerts ar godmode ? :D

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

lawl, tak rio ir 10 gadi, kur nu citur vins raus naudu, ja nu ne no mammas. Palubom zog, kamer mamma darba un perk viskautko. Vins jau ir 9 reizes banots par buggosanu, godmode. Vins vienmer dabu unbanu, jo perk. Miljonars vins nav, rupji sakot vins ir lohs.

Es nezinu vai ir tads cilveks, kurs zog no mammas naudu, lai izteretu virtualaja dimensijas- PC.  Vins tak perk visu laiku unbanu, nauda vinam ir pieteikami, kapec ne gan nemekle hakus for sale? Vienkarsi izbanojat ar iemeslu hack vai bug ,un palubom vins pat sudzibu neuzrakstis, bet unbanu nopirks, jo pats bus sapratis, ka ir to darijis . PUNKTS!

 

Kauna tev vispar nav Rio...

 

 Zabak, tomer galaretka nedod GM, tas ir passaprotami.

 

Sadas prieksrocibas tas dod. 

 

- karte var redzet visus speletajus, sensora un balblabla, visas servera mahas ( NAV TACTICAL MAP ) Haks.

 

- Unlimited ammo, tu sauj- tev dod vairak lodes, nevis samazinas.

 

- Vari uzspawnot no visa San Andreasa maham jebkuru mahu.

 

- Braukt ar masinu, bez detalam, degvielas.

 

-Salabot masinu.

 

- Uzspawnot Rocket Launcher,Satchel Charges,M4,CZ550, Granades.

 

- Uzlikt ,ka zombiji neuzbruk tev. Vini sastings.

 

- Teleporteties pie speletajiem, izmantojot menu.

 

- Lidot ar masinu, bez masinas izmantojot numpad.

 

Saja video var redzet so haku, kur hakoja IDentya. 

 

skataties lidz galam..

 

// Jo vairak maksasi, jo vairak iespeju bus no visam sim iespejam.

Edited by ezpizzy
Link to comment
Share on other sites

lawl, tak rio ir 10 gadi, kur nu citur vins raus naudu, ja nu ne no mammas. Palubom zog, kamer mamma darba un perk viskautko. Vins jau ir 9 reizes banots par buggosanu, godmode. Vins vienmer dabu unbanu, jo perk. Miljonars vins nav, rupji sakot vins ir lohs.

Es nezinu vai ir tads cilveks, kurs zog no mammas naudu, lai izteretu virtualaja dimensijas- PC.  Vins tak perk visu laiku unbanu, nauda vinam ir pieteikami, kapec ne gan nemekle hakus for sale? Vienkarsi izbanojat ar iemeslu hack vai bug ,un palubom vins pat sudzibu neuzrakstis, bet unbanu nopirks, jo pats bus sapratis, ka ir to darijis . PUNKTS!

 

Kauna tev vispar nav Rio...

 

 Zabak, tomer galaretka nedod GM, tas ir passaprotami.

 

Sadas prieksrocibas tas dod. 

 

- karte var redzet visus speletajus, sensora un balblabla, visas servera mahas ( NAV TACTICAL MAP ) Haks.

 

- Unlimited ammo, tu sauj- tev dod vairak lodes, nevis samazinas.

 

- Vari uzspawnot no visa San Andreasa maham jebkuru mahu.

 

- Braukt ar masinu, bez detalam, degvielas.

 

-Salabot masinu.

 

- Uzspawnot Rocket Launcher,Satchel Charges,M4,CZ550, Granades.

 

- Uzlikt ,ka zombiji neuzbruk tev. Vini sastings.

 

- Teleporteties pie speletajiem, izmantojot menu.

 

- Lidot ar masinu, bez masinas izmantojot numpad.

 

Saja video var redzet so haku, kur hakoja IDentya. 

 

skataties lidz galam..

 

// Jo vairak maksasi, jo vairak iespeju bus no visam sim iespejam.

Es saprotu ko tu domā bet tu esi daļēji vienkārši dumjš  :facepalm:  Vienkārši sāk runāt par to kad viņs pērk unban un tad pēkšņi zog :D 100% Ka vecāki viņam iedod naudu un dara ko viņš grib ar to , no 7 gadiem var uzttaisīt bankas kontu  :< (Protams kopa ar vecakiem ir japiesakas kartei) Tas kad viņs pārkāpj noteikumus ir ļoti slikti bet nu apvainot kad viņš zog :D

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

krownijs nav nekas, lmao. ( nubs piekavu vinu nesen biju ciemos ) - Un jā, tas ir elementāri kādu izšaut caur mašīnu, kaut vai ar kaut kādu luck shot. Esmu ar lee izšāvis caur autobusu, ez. ( barrack ari )

ā, nu ja tu slēpies aiz mašīnas ir grūtāk izšaut, jo tad var šaut tikai pa kājām, bet tas tāpat ir diezgan elementāri.

Edited by Surenos.
Link to comment
Share on other sites

lawl, tak rio ir 10 gadi, kur nu citur vins raus naudu, ja nu ne no mammas. Palubom zog, kamer mamma darba un perk viskautko. Vins jau ir 9 reizes banots par buggosanu, godmode. Vins vienmer dabu unbanu, jo perk. Miljonars vins nav, rupji sakot vins ir lohs.

Es nezinu vai ir tads cilveks, kurs zog no mammas naudu, lai izteretu virtualaja dimensijas- PC.  Vins tak perk visu laiku unbanu, nauda vinam ir pieteikami, kapec ne gan nemekle hakus for sale? Vienkarsi izbanojat ar iemeslu hack vai bug ,un palubom vins pat sudzibu neuzrakstis, bet unbanu nopirks, jo pats bus sapratis, ka ir to darijis . PUNKTS!

 

Kauna tev vispar nav Rio...

 

 Zabak, tomer galaretka nedod GM, tas ir passaprotami.

 

Sadas prieksrocibas tas dod. 

 

- karte var redzet visus speletajus, sensora un balblabla, visas servera mahas ( NAV TACTICAL MAP ) Haks.

 

- Unlimited ammo, tu sauj- tev dod vairak lodes, nevis samazinas.

 

- Vari uzspawnot no visa San Andreasa maham jebkuru mahu.

 

- Braukt ar masinu, bez detalam, degvielas.

 

-Salabot masinu.

 

- Uzspawnot Rocket Launcher,Satchel Charges,M4,CZ550, Granades.

 

- Uzlikt ,ka zombiji neuzbruk tev. Vini sastings.

 

- Teleporteties pie speletajiem, izmantojot menu.

 

- Lidot ar masinu, bez masinas izmantojot numpad.

 

Saja video var redzet so haku, kur hakoja IDentya. 

 

skataties lidz galam..

 

// Jo vairak maksasi, jo vairak iespeju bus no visam sim iespejam.

Cool. Man ar tādu vajag. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tak blad idioti beidzat nidet un raudat. Tiks piekerts tiks nobanots ko jus tagad te kaut kadu pasaku stastat. Ka mazie berni, meiginat savu epeni pagarinat ar gudriem rakstiem. 

 

Tak zin visi admini to hacku un ko vins dara nevajag katru reizi stastit un domat ka esat gudri. 

Piekerat vinu uznemat video iedodiet pieradijumus un nobanosim. Tik plikus vardus te raksta un raud. 

Viss TC

Link to comment
Share on other sites

Tak blad idioti beidzat nidet un raudat. Tiks piekerts tiks nobanots ko jus tagad te kaut kadu pasaku stastat. Ka mazie berni, meiginat savu epeni pagarinat ar gudriem rakstiem. 

 

Tak zin visi admini to hacku un ko vins dara nevajag katru reizi stastit un domat ka esat gudri. 

Piekerat vinu uznemat video iedodiet pieradijumus un nobanosim. Tik plikus vardus te raksta un raud. 

Viss TC

Liec warining points un vsjo. 

Link to comment
Share on other sites

Topic closed? where it is? :D 

 

Del hostinga vai ari del cilveku piepluduma serveris lago? pings 7k ! :D Knapi nosavu socasteru, labi, ka staveja uz vietas , nevis skreja ;D!

 

Galva, nav jau ari viegli nofilmet tiesi isto bridi, vai tad man visu dienu, jaieraksta savs gameplays? Tapec mes dazi ludzam, lai jus parbaudat. Kaa mes varam parbaudit, vai vinam nav infinity lodes? Ka mes varam parbaudit ,ka vins mus neredz karte? vot ka..

 

Galva tu ari baigi pieradis esi pie TC, kip like a boss, kroc savu lemumu izteicu un viss TC, a kur TC sim topikam ko teici? :D  Galva( NEVIS TU, BET GALVA ) kup, tas nozime, darbi tev lidz pilnam un galva tev nestrada right in the way ka vinai butu jastrada. 

 

 

 

 

vai ta ir taisniba, ka ,ja es ierakstu piemeram video, in live ,ka piemeram calis izlagojas, ka vinam sauju, nu kip, ja nofilmeju, ka vinam sauju terejot savas lodes, pienakas lielaks soda laiks? Vai ka vienmer 2h? I need to knwo, nerakstisu visus postus te ar visiem paskaidrojumiem, jautajumiem, visu ko te rakstu, jautaju, uzrakstisu viena dzila, izsmelstosa  posta. 

 

 

Vai laggosana ar serveri tiks driz salabota? 

 

Vai ta ir taisniba, ka driz bus lielais update? ZINU ,KA JABUT PACIETIBAI, bet nu tas ir tikai mazs jautajuminjs, nesadusmojies lucu.

 

Vai ir iespeja noverst ta haka butibu, ka vins nestradatu, ka vinu piekertu ,KA VINS NESTRADATU?

 

Paldies!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši jūsu Pacietība ir super. Pasaka kad vel taisa lielu update , bet tāpat neviens neliekas miera.

 

 

@Epizzy Tev Laikam Nekad Neapnīk rakstīt.

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

Emm , Nesaprotu vienu lieu , Keisijs uztaisija sakarigu sudzibu bet jus aiztaisijat pasakot ka vareja safabricet :/ Varbut vajadzeja pajautat sencha , Surenosa izrakstu , vai kada cita.

 

Kad kads shava sz bija jaludzas sencim lai kautko , laigan tapat neko nedarija. Pieļauju ka Sencis speciali izlogojas jo ta nav pirma reize kad vins neliekas ne zinis.

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

Tu domā, ka izkopējot tekstu no konsoles nevar samainīt vārdus?

Kā piemērs : 

[GLOBAL]|RT|Rio : NU kur jus eat ? 

[GLOBAL]KEISIJS : Nav nekā tāda. 
[GLOBAL]Vova96 : Rio , es tevi dzīvē novākšu. 
[GLOBAL]KEISIJS : no LS uz LV maucam 
[GLOBAL]|RT|Rio : Kapec 
[GLOBAL]KEISIJS : Rekur esam 
[GLOBAL]KEISIJS : XDDD 
[GLOBAL]|RT|Rio : Nesi 
* [#ff0000ALPHA]Ovidiu has joined the game
* #GG'Avyel. has left the game [Quit]
[GLOBAL]KEISIJS : Boti 
* #GG'Avyel. has joined the game
* #GG'Avyel. has left the game [Quit]
[GLOBAL]DOLBY : Senci 
[GLOBAL]DOLBY : Ban 
[GLOBAL]Vova96 : Mega
[GLOBAL]DOLBY : Mega
* Mega has left the game [Quit]
[GLOBAL]DOLBY : Vins jau Commbatlogout  :)
[GLOBAL]KEISIJS : Lol 
Press 'K' to turn the engine on/off!
Izcēlu vārdus kā piemēru un palasi tekstu atkal.
Edited by Homits
Link to comment
Share on other sites

Keisij, kādēļ tu visu laiku kaut ko izdomā? Ne es esmu buggojis tagad, ne arī sencis kādam no manas komandas to atļauj. Kāda starpība, vai viņš ir mūsu, vai kāda cita komandā, jūs tāpat vienmēr raudat kā mazas meitenes. Nepārtraukti kā tiekat nošauti jūs uzsākat fw, kaut ko gudri diršat, aiziet runa par mātēm un vēl nez ko. Izaudz, tas ir viss ko es gribu teikt. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×