Jump to content
piko

Pa tēmu beztēmā

Recommended Posts

Paceļ roku tie, kam garšo alus

novācamies un dodamies bariņš kādu naksniņu uz vecrīgu. Vai dzīvokli, ja kādam ir. :D

jo kapēc nē, ja var jā. Tā pa draugam.

Nevajag iemeslu, vienkārši noraut dirsas no datoriem un aiziet dzīvītē. Bet ja jums vajag baigo iemeslu, varam iedzert arī par manu atgriešanos. :D

well?

Link to comment
Share on other sites

es varu kolu kompānijā padzert :<

gribētos satikt pāris no šejienes :<

Es ceru, ka piemēram mani.  :< jo piemēram kepons.  :< :D

Bet jā, der arī tie, kas atbalsta veselīgu dzīvesveidu, cik nu tas ar kolu var būt. :D

Link to comment
Share on other sites

*paceļu roku*

Vislabāk jau būtu uzrīkot riktīgu ID mītiņu, kur visi, visi savācamies un noballējam kārtīgi. :D Tikai vajag kādam to visu kādam uzsākt un tad jau visi savāktos un kopīgi visu izlemtu. 

bet nu, esmu arī par mini mītiņu, tikai man vajag laicīgi zināt kas, kur, kad un cikos B)

Link to comment
Share on other sites

*paceļu roku*

Vislabāk jau būtu uzrīkot riktīgu ID mītiņu, kur visi, visi savācamies un noballējam kārtīgi. :D Tikai vajag kādam to visu kādam uzsākt un tad jau visi savāktos un kopīgi visu izlemtu. 

 

Lūdzu, uzsāv un izlem? :D

 

Jā, varētu.

Link to comment
Share on other sites

tak es  nopietni, nedirsies, kādam vajag to visu iekustināt, piemēram, atrast vietu n blalalalal. :D

Tāpēc es arī to saku, ka tas nav tik vienkārši un tā ir atbildība, uzņemt to briežu baru un atbildēt par to, ko kāds var izdarīt vai neizdarīt. ^_^ Tā arī ir liela iespēja rēķināties ar savu kabatu, tāpēc to vajag saplānot laicīgi un pārdomāt.

Es jau nesaku, ka ideja ir slikta, tikai gribās redzēt kādu, kurš būs gatavs to visu saorganizēt.

Link to comment
Share on other sites

Piko Varam aiziet uz Ogres Hauzi, es tur biju pagās Piektdien un tīri labi. :D

Tu no Ogres? Nu es tur bieži esmu, piektdien moš arī būšu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×