Jump to content
erners

Mazs jb ieteikums

Recommended Posts

Par cik tagad esmu diezgan daudz spēlējis jb un esmu vadījis, man bieži ir bijuši tādi brīži kad es palieku gunroom un pēkšņi pasaka ct hns un piemēram greytown gr durvis nevērās vaļā...

Ar šo es gribu pateikt kad vajadzētu salabot teamchatus lai viņi strādātu savādāk ts tagad visu redz.

 

P.S Vēl tāds maziņš ieteikums ko varētu ielikt pie rules kad nevar tā darīt kad vajag sagaidīt visus ct pirms saka ct hns or smthng.

 

Edit: Ja kkas nav ar gramatiku tad tomēr ir nakts un ir slinkums skatīties un kko labot.

Edited by El LIMO
Link to comment
Share on other sites

aha, aha, aha..  veletos so, bet protams nav jega.. Jailbreak serveru noteikumi tak nav :< jega pagaidam nav. 

 

bet rec. 

Njā, es zinu kad rules neiet bet still kautvai kad salabos.

Link to comment
Share on other sites

aha, aha, aha..  veletos so, bet protams nav jega.. Jailbreak serveru noteikumi tak nav :< jega pagaidam nav. 

 

bet rec. 

Ko tu tur muldi?

 

Un es arī esmu ar visām četrām par.

 

P.S Tikko sapratu par, ko iet runa

Link to comment
Share on other sites

par to ct hns. Es parasti tādus transferoju, ja paši aizmūk un pārējie ct paliek gr. negribi normāli vadīt tad nelien ct. tā kā admini metat tādus pāri, tas pats ar parasto hns, ka ct visi aizskrien un pasaka parastais hns un viens ct gr ir, bet pārējie kur mapē.

par 4atiem tad vajag arī ka mirušo 4atu neredz, jo tad mirušie var teikt priekšā caur team 4atu. 

+ būtu interesanti, ja neredzētu pretējo team 4atu, jo varētu sarunāt kā uzbrukt ct viņiem nezinot spēle tikai interesantāka paliktu.

Edited by Beg`
Link to comment
Share on other sites

Čats paliek.

 

Kas attiecas par ct hns, tad ,ja admins redz šādu gadijumu ,droši var slay vai brīdināt ,ka tā darīt nevar ,jo būsim taču cilvēki un ievērosi arī kādas ētikas normas internetā !

 

Ja pārkāpējs ir admins ,tad ,šajā gadijumā, drīkst izmantot slay, tāpat kā parastajiem spēlētājiem , vai pasūdzēties kādam no SA uzrādot demo kur tas redzams, un admins tiks brīdināts.

Protams, šis noteikums nav spēkā , ja ct ir bijis afk raunda sākumā, tad pats vainīgs :<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×