Jump to content
Karamele

Jailbreak KONKURSS !

Recommended Posts

Jailbreak komandu konkurss .

Rezultāti

 

  1. summertime sadness
  2. Swageri
  3. Beg carry pls.

Par balvām sazinas privāti.

 

 

Apraksts

 

Jūsu uzdevums ir izveidot triju cilvēku komandu un izvēlēties komandas līderi. Komandas sacentīsies nažu cīņās 35hp_2 mapē.

 

Nasacījumi

 

  • Komandas obligātais sastāvs ir 3 cilvēki + , iespējams rezervists
  • Komandas cīnīsies līdz 10 uzvarām, komanda kura uzvar tiek tālāk.
  • Pieteikšanās notiek līdz 20.02.2015 .
  • Spēlējam no 21 līdz 22 Februārim .Spēles būs vakarā ,pēc 18:00 !
  • Par neierašanos bez attaisnojoša iemesla diskvalifikācija +1wp.
  • Ja komandas sastāvs nav pilnīgs (3 spēlētāji), tad esošajiem dalībnieki 10 minūšu laikā ir tiesības meklēt aizvietotājus, rezerves spēlētājus, ja rezerves spēlētājs netiek atrasts - diskvalifikācija.

 

Balvas

 

1.Vieta - VIP JB serverī ( 2 nedēļas) +3000 idp + 1 IDC ,katram komandas biedram.

2.Vieta - VIP JB serverī ( 1 nedēļa) +2000 idp + 0.7IDC ,katram komandas biedram.

3.Vieta - VIP JB serverī ( 3 dienas) +1000 idp + 0.5 IDC ,katram komandas biedram.

 

Pieteikuma forma

 

  • Komandas nosaukums
  • Komandas sastāvs
  • Komandas līderis un viņa skype/steam
Link to comment
Share on other sites

Sorry for posting. Bet wtf kpc viggings piesaka citu komandu? :D

Piesaku viņus , jo viņi nemāk reģistrēties IDenty'ā un Karamele atļāva pieteikt viņus.

Un varēji PM pajautāt..

Edited by Vigging
Link to comment
Share on other sites


  • Komandas nosaukums: Līderi ar izkapti
  • Komandas sastāvs: Keep , TIGER , Spriditis
  • Komandas līderis un viņa skype/steam: gats...1       

  •  
Link to comment
Share on other sites

Kurš konkursa rezultātus liek pirmajā postā? dfuq man. Anyway vēlējos izteikties par šo konkursu,jo mani šis tas neapmierināja,neuztver kā uzbraucienu vai ko tādu.

Pirmkārt,kur ir konkursa tabula? Kāpēc viņu nepublicēt,lai visi redz ,kam pret ko jāspēlē,tā vieta ,lai jautātu tev?

Otrkārt, Tātad bija jautājums,kāpēc konkurss tika sadalīts 2vas dienās,tava atbilde bij tāda,"ja nu gadījumā kāds netiek kādā no dienām" Ja es un mana komanda tieku sestdien,bet svētdien nē,kas tad notiktu? Diskvalifikācija?

Treškārt tevis sadalītie laiki,bija ļoti nesaprotami,tad bija jānāk,tad nebija jānāk... Kāpēc lai to visu nevarētu izspēlēt vienā dienā?!?!

Viena spēle max 20-30 min,ne vairāk,viss tiktu izspēlēts vienā dienā un punkts.

Ceturtkārt ļoti fun bija Single Elimination princips,ja jau pa divām dienām sadalīji,tad varēji tā,lai ir arī lower brakets un cilvēkiem nebūtu jāiet prom,jau pēc pirmās spēles.

Edited by Karamele
Man nebija pieredzes ar komandu konkursu veidošanu,tas gan īsti nav attaisnojums ,bet nu es centīšos izveidot un sakārtot visu tā ,lai nākamreiz lielākā daļa būtu apmierināta :/
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×