Jump to content
prorelaxetor

Ban error!

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin TheNazis!.

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned Nickname : Pyol*

[AMXBANS] Reason : ' aim '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 212.93.100.81 '

[AMXBANS] =======================================

 

1)Nav mans niks (ReL@X)

2)Nespeleju ar aim!!.

 

Ludzu nonemiet banu.

Link to comment
Share on other sites

Jus sakat demo. A ir demo kur es ar chitiem speleju? Jums serveri ir daudz adminu kuri var ielikt banu vienkarshi par Head Shot.

 

Es nesaprotu ka vareju ielikt banu kad manis pat uz servera nebija?

Link to comment
Share on other sites

kur ir demo???? un cikos man ir ulizkts bans?? tas last connection rada kad ieiet serveri 2 sec un rada ka man ir bans!

 

Kungi, ta ir kaut kada dirshana. es uzraktiju visu ko gribeju. Jusu rokas ir nonems banu vai ne. Ja nonemsiet ludzu uzrakstiet skype (kofevarka26) vai nododiet caur fresco es uz sho site vairs neatgrizishos!

Link to comment
Share on other sites

kada jega vispar par ip sakritibam nenem banus nost? Vnk unbano to speletaju ar kuru ir sakritis ,un viss, nevainigais vares tikt ieksa. Ja atkal parkaps noteikumus/chitos or smth nobanos atkal.. CSS vispar var mainit un izdzest steamid / ip . Ip sakritejam vairs nebus tas bans :/ gan jau ir tads plugins cs 1.6 ,bet ßaubos.

Link to comment
Share on other sites

kada jega vispar par ip sakritibam nenem banus nost? Vnk unbano to speletaju ar kuru ir sakritis ,un viss, nevainigais vares tikt ieksa. Ja atkal parkaps noteikumus/chitos or smth nobanos atkal.. CSS vispar var mainit un izdzest steamid / ip . Ip sakritejam vairs nebus tas bans :/ gan jau ir tads plugins cs 1.6 ,bet ßaubos.

 

Kāpēc par ip sakritībam neņem nost? Jo vienkārsi var atnākt kāds daunis,oj atvainojos, un sabāzt visiem batonus ausīs,stāstot ka tas nav viņa bans vai izdomājot tizlus stāstus ,kas ir noticis.

 

 

Noņēmu,pēdējo reizo ko tādu daru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×