Jump to content
love_me

LATVIESI IR SPEKS !

Recommended Posts

527358_506x285.jpg

 

 

Šī persona vārdā Gatis Caunītis ir Latvijas lepnums. Viņš būdams invalīds bez rokām ir nokārtojis autovadītāj tiesības uz automātisko ātrumkārbu.

3.septrmbrī viņam tika piešķirtas tiesības apstiprina CSDD (Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija) pārstāve Agnese Korbe.

Tiesības viņš ir nokārtojis Jēkabpilī. Ar vienu kāju viņš spaidot pedāļus, bet ganar otru stūri vada.

Viņam esot pietics ar 14 minimālajām braukšanas stundām, lai tiktu pielaist pie braukšanas eksāmena.

Viņam tika piedāvāts pirms eksāmena izlaist līkumu pa braukšanas placi drošībai, bet viņš esot atteicies.

 

Paša G.Caunīša vārdi par šo :

 

<<Es neuzskatu, ka atšķiros no citiem. Arī pirms teorijas eksāmena man piedāvāja kārtot pārbaudījumus atsevišķā telpā. Bet es vēlējos ar visiem kopā. Kad iegāju klasē, eksaminators piedāvāja datora pelīti novietot uz grīdas, lai būtu ērtāk. Bija uztraukums atbildot uz pirmajiem pieciem jautājumiem, bet zināju, ka es to varu!» skaidro drosmīgais auto vadītājs.>>

 

Patiešām abprīnojams cilvēks. Lūk uz, ko ir spējīgi Latvieši.

 

Ralsta autors : TREZVIJ

Edited by TREZVIJ
Link to comment
Share on other sites

Šī ziņa jau diezgan novecojusi, bet ja par tēmu, tad domāju, ka inspektoram pirmā mācību stunda uz ielām nebija no tām patīkamākajām, kad čalis atnāk un brauc ar kājām, bet visu cieņu šā vai tā.

Link to comment
Share on other sites

3 VARDI : TU ESI DALBA*BS !

Dalbajbs? Dalbaobs? kas viņš tad īsti ir?

Ziņa jau novecojusi un, manuprāt, aŗī tepat ID ir pārādījusies, tik neesmu 100% pārleicināts.

Ja raksti kaut ko ID blogā , tad parūpējies, ka tā nav novecojusi informācija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×