Jump to content
SMUKŠS

Stolen/Hijacked Items

Recommended Posts

Labdien.

 

Tātad pastāstīšu savu atgadijumu, lai jūs nepieļautu arī tādas kļūdas.

 

Pārsvarā scam un hacking notiek automātiski, jūs uzaicina Random account un parasti raksta.

"Hey, my friend wants to trade with you, but he can't add you. Can you add him? steamcomunitlty.com/id/8482138485" Šito veidu Man liekas jau daudzi zin.

 

Tad ir vēlviens Virus vai Hijacked item veids. Nezinu īsti ko viņs dara.

Jums kautvai draugs to var uzrakstīt automātiski. Takā spams.

Es neatceros īsti to tekstu bet bija "Hey my friend got 3 knifes from 3 cases Thanks Gabe un links uz video" Man arī bija tāds prikols bet par brīnumu Man nekas netika nozagts, varbūt tas vienkārši kautkāds autospams.

 

*Bet tas vis ir fufels.

Man notika vis krietni savādāk. Mani uzaicinā cilvēks ar niku MAKO[161] Links uz steamprofile: http://steamcommunity.com/id/161210

Situācija notika tāda: Mani viņs uzaicināja un tiešām kā parasts cilvēks rakstija. Krievu valodā - Čau vai Tu nevarētu mums palīdzēt. Mums ir vaidzīgs cilvēks priekš turnīra jo mums trūkst viens spēlētājs. Runa bija par DOTA II cik Es sapratu.

Es viņam uzdevu pat jautājumus saņēmu atbildes tiešām tas bija īsts cilvēks. Un tad viņš uzjautāja vai Tu tagad vari visu izrunāt? Un takā Man nekādu nebija iebildumu Es viņam teicu. Nu labi Dod teamspeak tad.

Un tad viņs pateica mēs nelietojam teamspeak bet lietojam YourSpeak. Es takā nebiju tādu dzirdējis domāju kautkāda cita programma lai runātu. Un tad viņš atsūtija linku lai nokačāju viņu.

Links nebija pat aizdomīgs. Vienīgā lieta bija galā .tk www.yourspeak.tk <--- Neiesaku vērt vaļā!

Es paņēmu iegāju iekšā uzspiedu download un nekas nenotika.

Čakarējos domāju kapēc nekāča beigās apnika un vienkārši atmetu visam ar roku.

Pēctam pēc kādām 5 stundām izdomāju jāuspēlē DOTA II. Gāju iekšā atrada maču un kad bija loading es jau pamaniju ka nav manējais loading screen zīmējums. Un kad es paskatijos inventory skatos ka vis tukšs. Un tad arī sapratu ka tiku uzhakots.

attachment_tickets.php?id=4969540&display=1

Jau tika paziņots steamsupport. Noskanēju savu PC 2x. Nomainiju epastā un steamā paroli divreiz. Reāli lai vis ir safe. Bet jebkurā gadijumā cilvēki esiet uzmanīgi tagad tiešam.

Jo kādreiz ja bija autospam.

 

Tad tagad cilvēki jau paši raksta jautā kontaktējās.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis līdzīgu stāstu saistībā ar WoW, kur čalim "ģildes" lietotāji teica, lai nolādē kādu programmu, bez kuras tik pat kā reidu nevar iziet. Atverot saiti, nekas aizdomīgs nelikās, uzspiežot download arī nekas nenotika, bet, kad rakstīja savā spēles Login lauciņā savu lietotājvārdu un paroli, tā tika pārkopēta. Programma, varētu pat teikt, redzēja, kā tu raksti savus datus. Nākošajā reizē, kad ielogojās, viņam visi characteri bija izdzēsti, vai visi itemi nozagti.. Nezinu, kaut kas uz to pusi. Tā kā jā, pastāv arī tāds veids kā apscammot spēlētājus. :3

Link to comment
Share on other sites

gandrīz katru otro dienu šitādi nāk. no offence, bet nevajag būt naivam jo tikai pelei siers par brīvu ;)

 

Es par tiem diviem pirmajiem variantiem to visu jau zināju. Bet reāli par šito te nekad iepriekš nebiju neko dzirdējis ne zinājis.

Link to comment
Share on other sites

nekontaktējaties ar nepazīstamiem ļaudīm, kur nu vēl ejat uz viņu adresēm, vai rakstat.

Un dieva dēļ nekad nelādējiet .exe failus, ja kāds nepazīstams cilvēks, vai pat pazīstams jums to liek darīt. 70% gadījumā tajā failā ir failiņš, kas ļauj piekļūt Jūsu datoram. ;)

Link to comment
Share on other sites

nekontaktējaties ar nepazīstamiem ļaudīm, kur nu vēl ejat uz viņu adresēm, vai rakstat.

Un dieva dēļ nekad nelādējiet .exe failus, ja kāds nepazīstams cilvēks, vai pat pazīstams jums to liek darīt. 70% gadījumā tajā failā ir failiņš, kas ļauj piekļūt Jūsu datoram. ;)

 

Vienīgais jautājums tagad ir tāds. Ka kā pārbauldīt vai tas failiņs nav kautkur manā PC vēl.

Jo es 2x noskanēju PC un neko neatrada.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais jautājums tagad ir tāds. Ka kā pārbauldīt vai tas failiņs nav kautkur manā PC vēl.

Jo es 2x noskanēju PC un neko neatrada.

Mārtiņam pajautā, viņš mācēs rast atbildi. ;)

Bet šaubos, vai tas failiņš ir vēl tavā kompī, pēc rr kā jau visu, automātiski pazūd, ja nav iestatīts pie startup.exe

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņam pajautā, viņš mācēs rast atbildi. ;)

Bet šaubos, vai tas failiņš ir vēl tavā kompī, pēc rr kā jau visu, automātiski pazūd, ja nav iestatīts pie startup.exe

 

Karoče jā parunāju ar Māriņu, tas apskaidroja kas un kā.

 

Reāli tur ir iekša kautkāds integrētāis javascript lapā. Kas izlasa visu tavu info no PC. pieņemsim pieslēgts skype parāda paroli login steam arī uzrāda visam kas tajā laikā aktīvs un darbojas. Takšto tā. Un viņs uz PC vairs itkā man nav. JO viņs nolasa tikai tad kad ieej iekša lapā vai uzspied to download link. Pēctam vairs neko nenolasa. karoče jā.

 

Tagad jāgaida tik steamsupport atbilde. Cerams ka mani itemi nebūs aizceļojoši ļoti tālu :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu man te labu laiku jau čalis kautkāds spamoja tavu pirmo minēto variantu. Pirmās trīs dienas prosta vēru ciet čatu un neatbildēju neko neverot vaļā. Pēc tam apnika un prosta nobloķēju , pēc laika parādījās vēl viens , to arī nobloķēju. Tagat sēžu bez negādiem spamiem un problēmām , kautvai iepriekš es visas šitās metodes nezināju, un nezināju kas viņās slēpjas, šā vai tā neņemu pierē jo reāli i-neta dzīvē neuzticos galīgi nevienam( nu ižņemot cilvēkus kurus zinu uz visiem 100% kad ir adekvāts un nebūs problēmu), tikai tādēļ dzīvoju bez nekādām scamošanām u.t.t

 

 

EDIT: Valt tu maz lasīji rakstīto ? Viņš jau to sen ir izdarījis.

Link to comment
Share on other sites

Nu man te labu laiku jau čalis kautkāds spamoja tavu pirmo minēto variantu. Pirmās trīs dienas prosta vēru ciet čatu un neatbildēju neko neverot vaļā. Pēc tam apnika un prosta nobloķēju , pēc laika parādījās vēl viens , to arī nobloķēju. Tagat sēžu bez negādiem spamiem un problēmām , kautvai iepriekš es visas šitās metodes nezināju, un nezināju kas viņās slēpjas, šā vai tā neņemu pierē jo reāli i-neta dzīvē neuzticos galīgi nevienam( nu ižņemot cilvēkus kurus zinu uz visiem 100% kad ir adekvāts un nebūs problēmu), tikai tādēļ dzīvoju bez nekādām scamošanām u.t.t

 

 

EDIT: Valt tu maz lasīji rakstīto ? Viņš jau to sen ir izdarījis.

 

Nu Man vispār tagad diezgan tā uzmanīgi vis notiek.

Tagad arī izpēlēju CS atkal uzaicināja kautkāds čalis. Reāli izprašņāju visu pirms samierinājos atstāt friendlistē. Jo nevar tagad vispāŗ zināt kādi vēl veidi ir lai scamotu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×