Jump to content
Filjka

Viens surf noteikums.

Recommended Posts

Ielikt sekojosho noteikumu!

Nedrikst taisit retry raunda sakuma vai kad laiks ir 0;00 lai atjaunotu dzivibas (hp) -> say / Ban 120 min! . [var parfrazet]

Galvena doma tada , saudamies ar 1 civeku , es atstaju vinam 15 hp (vins man 65) , vins uzreiz taisa retry lai butu 100hp. Itka sleyot nevar , jo vins nebija miris , bet ta nedrikst! ( rakstu jo ta nav 1 reize kad ta dara tas civeks , varbut ari citi)

Paldies.

 

 

 

 

 

 

 

#F.F.

 

P.S> Lugums bez rec anti un spama

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Ja ieliks to plaginu tad vares rakstit disconext, pagaidit sekundes 5 un atkal iet serveri. Vienmer ta daru citos serveros...

Varbut raunda sakuma tas nostradas , bet kad laiks bus 0.00 4ista nevienu neaptures , parbaudits citos serveros.

Var ielikt to plaginu un pagarinat raundtime uz 7 min.

+ tas plagins trauces kas grib resetot savu rezultatu ar rr (piem man).

Tad vel vajag ielikt /rs (reset score) plaginu.

 

P.s. Karamele , es noslejoju un vini saka dirst virsu ka nav tads noteikums un bla bla bla (viens players ar drsugiem) es vinus nogagoju , jo lamajas. Tad vini aizgaja no servera delj ta ka palika maz cilveku , vel aizgaja dazi un servefis palika tuksh...

Vnk manas domas , vieglak ir ielikt neka paskaidrot ko darit un bla bla bla.

 

IMHO

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

nēnē, pat pagaidot 5 sekundes, Tu būsi beigts. Bet ja gaidīsi 30 sekundes, tad viss būs pa 0, bet tāpat nevarēsi būt dzīvs.

  • amx_noreconnect_time
    number of seconds after a player can reconnect without be counted as reconnect,

    0 to deactivate the plugin (def: 30)

Ieliku, cerams, ka yogijs nepamanīs, savādāk nositīs. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×