Jump to content
daunis52

skype/game help .

Recommended Posts

Sodien nopirku jaunu PC ,Windows 8 ,asus . Loti labs ,kvalitativs, daudz ficas ,man loti nepatik windows 8 ,bet sis PC ir gaming ,beidzot nelago :/ Ieladeju Skype, tadu pasu ,kas bija ieprieksejam PC ,desktop Skype ,kad ieeju jebkada spele, tad uzreiz Skype izsledzas, vienalga vai runaju pa Skype vai ne, esmu daudz ko mainijis ,skatijies google nekas nepalidz, LINARDS teica ,lai nolade desktop ,bet man jau tiesi tas pats ir ,original ,no Skype.com majaslapas, tad skatijos ,kad English chalim ari tas pats bija, tad tur bija ieteikts neizdzesot tagadejo Skype, uzinstalet Skype BETA version virus ,uzinstaleju ,bet ta pat nepalidz, kads var palidzet ?

 

 

 

BEZ LIEKEM / AIZKAROSIEM POSTIEM!

Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

Iepriekß arí restarteju ,tas pats bija, ari tiko restarteju ,un ta pati problema :/ man liekas kautkas nav ar videokarti ,mosk vinai uzlikts parak high settings un saskaroties ar citu programu crashojas? Ja varbut nav taisniba, tad jabut citam risinajumam.

Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

Nedomaju ,jo man PC pats ir Windows 8 ,ASUS, nedomaju vai citi ies, un noladeju ari Skype Beta,Skype desktop ,tas pats vnk .

 

Pat citiem Windows 8 lietototajiem ir orginalais windows 8 Skype , desktop windows.

Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

Ahahaha apraksts sasmidinaja :DD

Noka4a desktopu ari uzjautrinaja :DD

Un par videokarti , loooal :DD

Piedodiet neiztureju. Tev vajag noka4at jaunu videokarti , si te tev nestrada :/ :DD

 

 

A ja nopietni , tad visdrizak tev ir kautkur keksitis ielikts ka visas programma slegsies ciet lai speles nelagotu. Pamekle pasa skype options , vai uz datora.

Vari ari uz videokartes pameklet.

 

P.S. driz pieradisi pie w8 , man patik. Ja tu pirki ar uzreiz ieinstaletu w8 , tad tur skype nak klat originals un nekas nav vajadzigs ka4at. Vins ir tur kad piespied window zimi un ja pavelk drusku pa labi.

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

pirku so PC ar ieinstaletu windows 8 ,kad pirku ,pardevejs ,vai kas tur vins bija prasija vai kautko vel ieladet ,ka papildus (Skype , msn u.c) es teicu ne, jo domaju palidzibu nevajadzes, windows 7 tiku gala eazy, I Skype gaja I viss ,a sim kautkas hz, pie Skype options nav nekas ar to saistits ,iegaju jau options ,visus parbaudiju ,nekas tamlidzigs tur nav.

 

Paøubom Ir pie Nvida Video kartes panela kautkas iekeksets ,bet isti tur tas lietas nesaprotu, bet pamegegnasu, ja kadam ir vel KADAS IDEJAS ,DROSI SAKIET Editosu ,kad busu paraknjies.

 

 

edit: Neko neatradu,tik 3D settings ,kur neko nevar IZDARÍÞ.

Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

tak noladeju tiko vel 8 skypus + tie bija windows 7 skypi ,tas pats (mad), ieprieksh citus skypus noladeju ari ,tas pats :" ,kautkas ir saistits ko teica flijka, palubom kautkas ir ierubits. tik nezin kas ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×