Jump to content
Ryan Sykes

Tā diena ir klāt! (21.11.2013)

Recommended Posts

1525489_472499632890473_2058173357197951438_n.jpg?oh=c3c3f8c935270bd183f61dc45ab9350b&oe=54DFCD73&__gda__=1423891278_230e9d9a8cba4c6e9d33b6610e51fe64

 

Ir zaudējumi pie kuriem nepierod,

Kurus nekad neaizmirst,

Lai gudrais prāts saka ko sacīdams,

Sirdij ir savi iemesli,

Kas prātam nepieejami...

 

Ir sāpīgi atcerēties, kad esam zaudējuši 54 dzīvības. Ap sirdi paliek smagi, asaras nobirst.

 

Aicinu katru no Jums šodien savās mājās iedegt svecīti un tiem kuriem ir iespēja aizbraukt uz Zolitūdi, nolikt ziedus un sveces, lai pieminēt šo dienu, šo traģēdiju priekš mums visiem.

 

Šī diena jeb kuram LATVIETIEM BŪS VISLIELĀKĀ SĒRU DIENA!

 

Link to comment
Share on other sites

Ziniet kas ir viss dīvainākais ? Cik liela ir iespēja, ka starp 54 pieaugušajiem nav neviens bērna, nu cik ??

Vispār jau bij vairāk cilvēki, bet to neatklāja. Jo tad būtu jāveic vispasaules izmeklēšana nevis tikai Eiropas, un LV vnk negribēja maksāt.
Link to comment
Share on other sites

Izrādi līdzjūtību darot, nevis tikai runājot :),jā, traģēdijā ikvienam latvietim, bet ne sēru diena.

 

Un kas tas par bullšitu "Tā diena ir klāt!", tāda sajūta, kā ņēmi un visu gadu gaidiji kad tā pienāks..

Edited by DZIVNIЕKS
Link to comment
Share on other sites

Lai cik man toreiz negribējās tam ticēt, bet zem drupām savu dzīvību pazaudēja meitene, ko es pazinu - kopā mācījāmies vienā skolā, dejojām vienā tautas deju ansamblī un pārējās lietas. Varētu teikt, ka dzīvību zaudēja 55 cilvēki, jo meitene bija stāvoklī.

 

Lai vieglas smiltis cietušajiem.

 

 

P.S. Piekritīšu dņevņikam - virsraksts galīgi garām.

Edited by Lori
Link to comment
Share on other sites

Izsaku līdzjūtību visiem,kuri bija kautkādā veidā iesaistīti šajā nelaimes gadījuma,to starp arī tuviniekiem,kuri zaudēja savus cilvēkus!

Edited by Goxx
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi priekš manīm šī būs parasta diena. Tapēc ka Man pašam ir problēmas par ko uztraukties un domāt, un vēl domāt par traģēdiju kas notikusi (nu nē, Man tas nav vaidzīgs).

 

Lai gan kā, vieglas smiltis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×