Jump to content
luvzhis ;33

unban surf.identy.lv.

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles--->

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin W : Rausis

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : luvzhis

[AMXBANS] Reason : ' communty abuse '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 46.109.84.39 '

[AMXBANS] =======================================

2. Paša paskaidrojums par situāciju----> Eju serveri tagad iekšā skatos bans man uz mūžu,nesapratu par ko no sākumu, pēc tam izlasīju ressionu, un tie nebija mani vārdi ko es teicu, tas pat nav mans rakstīts, to rakstīja De cuse, vai kkāds tamlīzīgs spēlētājs, kad es viņu gribējo nobanot tieši par to pašu ko mani nobanoja, man prasīja par ko banos, es saku par servera aizskaršanu, tas bija nocopēts no consoles čata, ko rakstīja cits cilvēks un es vienkārši iemetu iekša lai parāditu, jo es pats nerakstītu tādus vārdus, kur es spēlēju katru dienu, un var teikt tikkai vienīgais serveris kur es spēlēju. Rausis vienkārši parprata, tas nav mans teikumums kur es nomlenoju ar necenzētiem vārdiem identy.lv serveri.

3. HLTV no šejienes! (ar precīzu laiku, kurā notika pārkāpums)---->Ja vajadzēs iemetīšu,bet tur jau vairs nav tas atgadījums,tur ir cita mape pa visam.

3*. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"-----> Ja vajadzēs iemetīšu,bet tur jau vairs nav tas atgadījums,tur ir cita mape pa visam.

4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)----->47

5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)-----> Ja vajadzēs iemetīšu,bet tur jau vairs nav tas atgadījums,tur ir cita mape pa visam.

6. Ja admins ir paņēmis skrīnšotus, tad tie no savas cstrike mapes jāsapako un jāpievieno šeit.- nav uzņemis.

 

P.S-Atvainojiet ja es esmu pārkāpis kko, vai izdarījis ne tāā.

 

Ar cieņu luvzhis ;33.

Link to comment
Share on other sites

Nebūs unbans ! Vienīgais sms services! Tā ir ka nezini ko runā un pec tam prasi unbanu! Pats vainīgs vien pie tā esi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×