Jump to content
Chucky

EXTRA IDC

Yes or no, you decide.  

28 members have voted

  1. 1. Vai Tu piedalītos zemāk aprakstītajā konkursā?



Recommended Posts

Heyy.

Tātad, sakarā ar to, ka iepriekšējam manis rīkotajam konkursam nebija diez ko liela atsaucība, to nācās likvidēt, taču nesen radās jauna ideja konkursam ar kura palīdzību jūs varētu papildināt savu idc maciņu. Pats konkurss ir ļoti vienkāršs un pat vislielākie slinķi varēs piedalīties, jo nekas daudz nebūs jādara, to var uztvert tādu kā loterijas biļeti.

Konkursa norise būtu sekojoša:

1. Ja Tu vēlētos piedalīties, tad atsūtītu man 0.10 IDC (šo summu varētu iesūtīt aptuveni 1-2 dienas, pēc tam izdomātu)

2. Pieņemsim, ka pieteiktos 11 cilvēki, tas nozīmē, ka kopā tiktu iesūtīts 1.10 IDC

3. Tad es sajauktu visu dalībnieku niku secību. (piemēru skatīt spoilerī)

 

VwwMU0m.png

ZAOeQVn.png

 

 

4. Tālāk tādā secībā kā tie izveidotos, es tos iekopētu šajos logos (skatīt spoilerī), kas tālāk no šiem vārdiem izveidotu 'laimes ratu' (spoileris)

 

 

8Ha1R0I.png

P7tW986.png

 

 

5. Tad es vienkārši iegrieztu šo 'laimes ratu' un tas lietotājs, kura niks uzgrieztos, arī uzvarētu un iegūtu savā kontā tos 1.10 IDC

 

Ja ir kādi jautājumi vai ieteikumi par šo konkursu, tad rakstiet tepat komentāros.

 

EDIT: Šis nav konkurss, bet tikai aptauja vai rīkot konkursu! 5min laikā jau otrais cilvēks atsūta idc ;d

Edited by čeburaška
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×