Jump to content
Chucky

Jā vai nē konkursam?

Āķīgo jautājumu konkurss!  

28 members have voted

  1. 1. Vai Tu labprāt piedalītos #3 daļā āķīgo jautājumu konkursam, ja tas tiktu rīkots sestdien 19:00?

    • Jā, protams, man patīk padomāt un varbūt nopelnīt klāt kādu IDC savam maciņam.
    • Nē, man nepatīk lieki pārslogot savas smadzenes, labāk drotoju cs'u.
    • Neesmu pārliecināts/-a vai tajā laikā būšu brīvs/-a.


Recommended Posts

Izveidoju šo topiku, lai uzzinātu cik daudzi no jums ir gatavi piedalīties #3 daļai āķīgo jautājumu konkursā. Ja nezini kas tas ir, vari apskatīt pirmās 2 daļas šeit un šeit. Šis ir vajadzīgs, jo nav īpaši liela jēga rīkot, ja piedalās kādi 4 cilvēki (kā notika pagājušo reizi), tāpēc, ja atbildēs, ka piedalīsies mazāk par 10 cilvēkiem, tad konkursu nerīkošu.

 

Jauku vakaru! ;)

 

 

 

 

Jautājumus sarežģītākus, kur atbilde nesastāv no viena vārda un tās sagatavošana neaizņem 1-10 sekundes. Tas tak nav adekvāts konkurss, ja iesākas 19.00 un beidzas jau 15 min vēlāk.

 

EDIT: Kā laiks var nenoteikt? Ne visi atnāk uz tiem 19.00, ja es atceros par konkursu 19.10, tad var teikt, ka esmu zaudējis, jo pēc 5 minūtēm jau tiek paziņoti uzvarētāji. Jāsaprot, ka daudzi vienkārši aizmirst par šāda konkursa norisi, citi netiek, kopsummā tu iegūsti max 4-6 spēlētājus.

 

Ir diez gan grūti atrast tādus jautājums uz kuriem ilgāk jāpadomā, tāpēc arī iepriekšējās daļās, tādi bija pa vienam, kā ekstra. Un neuzskatu, ka laiks cik ilgi norisinās konkurss kaut ko nosaka.

 

Nu bet tā jau ir konkursa būtība, ka uzvar tikai ātrākie, + vēl 2x- 10min. un 20min. pirms sākuma čatā ierakstu, ka būs konkurss, lai tie, kas domā piedalīties neaizmirstu.

Ja izdomātu kā paildzināt konkursa norisi, tad gan jau, ka to darītu...

 

reāli konkurs sākas 19:00 - ierodos mājās pēc darba (ap 23:00) varu tikai paskatīties, ka kaut kas ir bijis..

Ja kko rīko, tad ir nepieciešams to nedaudz ievilkt kaut vai 12h garumā un lai nav 3 ātrākie - kur atkal kkādi no liferi uzvar, bet ieviest kkādu vērtēšas sistēmu lai citiem arī ir iespēja un vēlme vsp kko darīt..

 

 

pagaidām:

 

Kā, Tavuprāt, šāda veida konkursā var ieviest vērtēšanas sistēmu? Pagaidīt līdz visi iesniedz pareizās atbildes un tad apbalvot tos, kuri smukāk tās noformējuši? Šo visu labprāt darītu, lai būtu lielāka aktivitāte, bet šīs lietas ir grūti savienojamas ar šo konkursu.

 

Pagaidi liidz naakamajam riitam un tad publicee atbildes. Savadaak grasos sutiit atbildes un pirmajaas 3 minutes. reali pameklee gruutas viktoriinas, kuras var aiznjemt dienu, nevis minuuti. Savadaak tu briinies ka maz minetaaju.

 

Par atbilžu publicēšanu tīri laba doma. Un kā jau pirms tam rakstīju- ir ļoti grūti atrast sarežģītus, tādus, kuros ir ilgāk jāpadomā jautājumus. Pats labprātāk liktu tādus, nekā tik vienkāršus. Bet nu, paldies, par padomu.

Edited by čeburaška
Link to comment
Share on other sites

Jautājumus sarežģītākus, kur atbilde nesastāv no viena vārda un tās sagatavošana neaizņem 1-10 sekundes. Tas tak nav adekvāts konkurss, ja iesākas 19.00 un beidzas jau 15 min vēlāk.

 

EDIT: Kā laiks var nenoteikt? Ne visi atnāk uz tiem 19.00, ja es atceros par konkursu 19.10, tad var teikt, ka esmu zaudējis, jo pēc 5 minūtēm jau tiek paziņoti uzvarētāji. Jāsaprot, ka daudzi vienkārši aizmirst par šāda konkursa norisi, citi netiek, kopsummā tu iegūsti max 4-6 spēlētājus.

Link to comment
Share on other sites

reāli konkurs sākas 19:00 - ierodos mājās pēc darba (ap 23:00) varu tikai paskatīties, ka kaut kas ir bijis..

Ja kko rīko, tad ir nepieciešams to nedaudz ievilkt kaut vai 12h garumā un lai nav 3 ātrākie - kur atkal kkādi no liferi uzvar, bet ieviest kkādu vērtēšas sistēmu lai citiem arī ir iespēja un vēlme vsp kko darīt..

 

 

pagaidām:

prosta NĒ.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi liidz naakamajam riitam un tad publicee atbildes. Savadaak grasos sutiit atbildes un pirmajaas 3 minutes. reali pameklee gruutas viktoriinas, kuras var aiznjemt dienu, nevis minuuti. Savadaak tu briinies ka maz minetaaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×