Jump to content
archijinjs

Attieksme iekš ID!

Recommended Posts

Sveicināti ID lietotāji!!

Gribēju uzrakstīt šo topiku sakarā ar to kā mēs izturamies pret citiem lietotājiem!!

 

Piemēram kad kāds ir updeitotijis statusu, un uzreiz apakkša komentārs ar negatīvu attieksmi vai nu nodirš viens otru vai kas cits.

Kad kads ieliek kādu topiku, ne tā kā jums patīk uzreiz negativitāte pret to cilvēku!

Ziniet, cilvēku var ļoti aizskart vārdi. Tākā cenšamies būt DRAUDZĪGI viens pret otru, mēs tak viens komūūns!!

Link to comment
Share on other sites

Tak te puse nodirš mani, jo redz viņiem nepatīk mana attieksme, visu laiku Es rakstu huiņu utt. Tak kāda starpība ko es rakstu? Kas Jums pašiem nedalec, ka vienkārši var arī ignorēt un viss? Jums tik padirst, padirst un vēlreiz padirst.

Edited by Jorens
Link to comment
Share on other sites

Da te vairākums uzvedās kā sīkas meitenes. Kaut ko ne tā pasaka raud, kaut ko visu laiku, daudzi savā starpā dir****, admini ar adminiem, admini ar spēlētājiem utt. Tak mainiet savu attieksmi, nesāciet uzreiz raudāt, ja jums nepatīk citu teiktas (kā piemēru varu minēt, kad kādu serverī nosaucu par "botu" ) tak tur tāds "hajs" saceļas!

Varu minēt vēl vienu piemēru, kā MadYoga dir*** ar TnT, abi lieli puikas, nafigam vajag tā savā starpā...

Esam draudzīgi, laipni, izpalīdzīgi - kā viena liela ģimene ^^. Rīkojam ID mītus, čilojam tur utt! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekas jauns, ka daudzi ID biedri izceļas ar neredzētu stulbumu un cieņas trūkumu pret citiem. Neko tur nepadarīs, esam gudrāki un ignorējam vai, ja varam - nahrinizējam. Diskusijās iesaistāmies tikai ar cienīgiem cilvēkiem. Problem solved.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×