Jump to content
matejs

Jau otrais video ! :)

Recommended Posts

Noskatījos līdz kaut kādai 2 minūtei un tekstam "viņi tikuši iekšā, tas nav labi blablabla"

 

Vienīgais ko es tev varu pateikt - nav labi tādus video taisīt!!!

Tiešām retards.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos līdz kaut kādai 2 minūtei un tekstam "viņi tikuši iekšā, tas nav labi blablabla"

 

Vienīgais ko es tev varu pateikt - nav labi tādus video taisīt!!!

Tiešām retards.

Es šo poustu liku ne tikai lai paliktu par dažiem procentiem "populārāks' bet arī lai iegūtū kādus padomus par video veidošanu bet vienīgais ko pārsvara saņemu ir vieni negatīvi komenti , varēji vismaz ieteikt ko man labāk izdarit nevis uzreiz klupt virsū ar aizvainojumiem , pameigini pats kautko nofilmēt , un kur pasaki ko dumjufrāzi un ieliec identy.lv , paskatīsimies kā tev patiks ka tev raksta negatīvus komentus , un jakas ļoti pateicos civēkiem kas rakstijuši tikai pozitīvos komentus , ceru ka jums patiks mans nākamais video , kuru iespējams filmēšu ap 13:00 , varu derēt atkal domājat "oo , tas sīkais atkla liks kautkādu debīlu video , iešu viņu nodirst " , bet man ir vienalga ko jūs domājāt . paldies ja šo izlasiji ! :) Neviens nevar būt ideāls! Edited by ManimalMe
Link to comment
Share on other sites

Tu esi tiešām atpalicis. "Es pateiksu tavai mammai, ka tu mani internetaa apsaukaa" un kaut ko vēl kliedz mikrofonā. Es video noskatījos līdz pusei apmēram, vai pat mazāk. Es pēc pirmā teikuma sapratu, ka nekas labs tur nebūs.

Un par Tavu pēdējo komentāru "Neviens nevar būt ideāls" , bet manuprāt, tik debīls jau arī nē. Cik tev ir gadi? 9?

 

 

retard alert.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi tiešām atpalicis. "Es pateiksu tavai mammai, ka tu mani internetaa apsaukaa" un kaut ko vēl kliedz mikrofonā. Es video noskatījos līdz pusei apmēram, vai pat mazāk. Es pēc pirmā teikuma sapratu, ka nekas labs tur nebūs.

Un par Tavu pēdējo komentāru "Neviens nevar būt ideāls" , bet manuprāt, tik debīls jau arī nē. Cik tev ir gadi? 9?

 

 

retard alert.

Īstenībā es tur tēloju bet nu labi :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×