Jump to content
valchh.

cs go for free? no way?!

Recommended Posts

tātad, kā jau zināt psai tika pie cs go, tāpat vien.

 

man ir vel viens cs:go gifts, kuru labprāt kādam uzdāvināšu.

 

viss kas tev jadara lai tiku pie iespējas savā ipašumā iegūt spēli ir jaieraksta kapēc tieši tev vaidzētu saņemt spēli

 

 

ā un atdošu tam kuram nav csgo.

 

 

lets the battle begin!

Link to comment
Share on other sites

Atcēries kā toreiz kopā no Cēsim braucām.

Kā toreiz kebabu grauzām.

Kā labi laiku kopā pavadījām.

Pa vidu pa krieviem ierēcām.

Kā pa skype runājām.

To to visu atcēries?

Dod man CS:GO

Es tev teikšu Yo.

Tikai nav man stīms

Strādāšu tev pie plīts

 

 

Paldies ,ja tu to visu atcēries,jo es nabaks ,lēkāju takā tāds kebabs.

Link to comment
Share on other sites

Jo spēles kas man ir spēlēju un nenododu.

Uzticību nevar noliegt jau vēl joprojām spēlēju cs 1.6

Ja iegūšu cs go, domāju ka varētu būt kas līdzīgs. ;D

Edited by Google+
Link to comment
Share on other sites

Gribētu cs:go, jo nevaru atļauties steam spēles, vecāki nepērk. Ģimenē dzīvoju viens ar māti, viņa pelna 300 EUR ar kaut ko mēnesī. Un tāpēc ar tām spēlēm ir kā ir, lejuplādēju tās internetā, īpaši tas nepatīk. Gribētu cs:go, jo man patīk tā ranku sistēma, kas tur ir ievietota, patīk matchmaking's kas tur ir. Ar draugu skatos NiP, Na'Vi utt spēles twitchā.

Mēnešus 2 atpakaļ, tēvs nopirka man datoru, tā bija dāvana no viņa un kā arī pats vinš. 9-10.gadus vinš nav bijis redzēts. Prieks man bija. kad parādijās arī jauns dators, biju izmetis savu intel pentium 4, 1gb ram. Un tagad man pavelk cs:go. Cs 1.6 esmu spēlējis kādus 5 gadus ar pārtraukumiem, gribu pāriet uz kaut ko jaunāku, source bija arī labs, bet labāk cs:go.

Tu ''valchh.'' esi labs cilvēks, ka taisi kaut ko tādu, dod daudziem iespēju iegūt kaut ko par brīvu un domāju, ka dzīvē tāds vienmēr esi bijis, palīdzējis daudziem. : )

Es zinu, ka man nav lielas izredzes dabūt, bet pacensties nav slikti. Būtu man kāda laba spēle. ; )

Paldies Tev par šo ''cs:go for free''. Veiksmi arī pārējiem. Kā arī paldies draugam, kurš pateica par šo.

nav ko pisties, dod šim cilvēkam, manuprāt, pat ja melo, ir pelnijis, ja šim netiks gifts,parūpēsimies par to lai tiek. Edited by ANIMALS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×