Jump to content

Recommended Posts

Cracker ir pats mistiskākais admins, kādu es jebkad esmu redzējis.... Kāpēc? :D

 

1.)Serveros sēž daudz (salīdzinoši daudz) čīteru, es šim saku lai pačeko viņus- ignors. Saku otro reizi- šis neko nedara. Es pasaku trešo reizi, šis kko sāk muldēt par to, ka es nemāku atpazīt čīterus no normāliem spēlētājiem, bet nu tur acīmredzami viss bija. :D

 

2.)Par šito es esmu vislielākā sajūsmā... Cilvēks, admins, provocē spēlētājus, saucot viņus par mudakiem, kidalām utt, bet, kad viņam pasaka kko pretī, viņš uzmet gagu. Ir liecinieki, Kodolreaktors ganjau vēl kāds redzēja, bet nu labi.

 

Bet zem šī visa, es Crackeram gribētu pajautāt- Tu pats vismaz zini, ko šie vārdi nozīmē, vai vnk labskaņas dēļ viņus izmanto.

 

3.)Pasakiet man lūdzu, KURŠ NORMĀLS ADMINS PAR MISIJAS NEPILDĪŠANU DRAUD AR BANU? :D

 

 

Lab, moš viņam ir slikts garīgais utt, bet nu es nez, es vnk nesaprotu, kā tas Cracker a.k.a. KEYBOARD GANGZTA te tika par adminu :DD

 

Ceru uz sapratni,atvainojos par drukas kļūdām. :D

 

myw0coxd275l814gt5l8.png

Edited by Greenluv^
Link to comment
Share on other sites

čīto? ieej specos - ieraksti demku, ieliec forumā un pūkā raķeti tālāk.

legit people

 

"Labs" ieteikums, ja admins ir online.

Sanāk, ka tu atbalsti to, ka, ja admins ir online un nepilda savus pienākumus?

Edited by immortal202
Link to comment
Share on other sites

Tātad admins neuzskata, ka minētajam spēlētājam ir palīgprogrammas, ja Tu uzskati, es jau minēju, ko ir jādara.

 

"Labs" ieteikums, ja admins ir online.

Sanāk, ka tu atbalsti to, ka, ja admins ir online un nepilda savus pienākumus?

arī uz tevi attiecās teikums pirms citāta.

Link to comment
Share on other sites

Visi lietotāji, game admini un citi, kam nav nekāda sakara ar sūdzību, veicot ierakstu, dabūs +10% warn par bezjēdzīgu rakstīšanu sūdzību sadaļā.

 

Gaidu savus 10% :)

Link to comment
Share on other sites

blablabla, here we come again.

piesakies par adminu un tad izseko visiem cilvēkiem kuri jums kaut ko jautā un klausi kā vergs, no ty.

Paldies par sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×