Jump to content
MADYOGA

ID biedru video

Recommended Posts

Prieks, ka beidzot tika izveidots šis video. Nepilnu piecu minušu video tika veidots ļoti ilgi, ja es nemaldos, pirmās bildes tika iesūtītas, jau kā pus gadu atpakaļ, bet prieks, tiešām, ka beidzot ir sataisīts, ir par ko pasmaidīt.

Vienkārši ideāls dienas iesākuma video.

Liels paldies visiem tiem, kas centās, paldies tiem, kas iesūtīja video un publicējās kopā ar mums,, bija ļoti feini.

Smaids nenozuda no pirmās bildes, ideāli, mierīgi piemeklēta mūzika.

 

Liels paldies jums visiem, ka jūs Mums, Identy, esat, ka nebēgat prom, lai visiem viss izdodas, veiksmi dzīvē, lielie un mazie brāļi ! :]

Link to comment
Share on other sites

varējāt mani no šow your face paņemt :( es apdalīts

piekrītu miervaldim

 

nebūtu 3 cilvēki jāatkārto 5x :/

Ir vajadzīga bildes autora atļauja, lai to publicētu, tā, kā privāti atsūtīja - atļauja tiek dota.

Topiks ilgu laiku stāvēja vaļā, pusgadu vēl pasākums bija pusmiris...

Prieks, ka beidzot tika izveidots šis video. Nepilnu piecu minušu video tika veidots ļoti ilgi, ja es nemaldos, pirmās bildes tika iesūtītas, jau kā pus gadu atpakaļ, bet prieks, tiešām, ka beidzot ir sataisīts, ir par ko pasmaidīt.

Vienkārši ideāls dienas iesākuma video.

Liels paldies visiem tiem, kas centās, paldies tiem, kas iesūtīja video un publicējās kopā ar mums,, bija ļoti feini.

Smaids nenozuda no pirmās bildes, ideāli, mierīgi piemeklēta mūzika.

 

Liels paldies jums visiem, ka jūs Mums, Identy, esat, ka nebēgat prom, lai visiem viss izdodas, veiksmi dzīvē, lielie un mazie brāļi ! :]

Bildes saņēmu tikai vakar, ātri novilku sony vegas un izveidoju, jo arī biju krietni sašutis, ka video tiek tikai solīts no iepriekšējā veidotāja.

Link to comment
Share on other sites

Ir vajadzīga bildes autora atļauja, lai to publicētu, tā, kā privāti atsūtīja - atļauja tiek dota.

Kāda pie velna atļauja? Tu prasīji Jorenam atļauju, pirms taisīji "Jorens approved", mudaki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×