Jump to content
akka

Filmas online

Recommended Posts

Nav ko darīt, garlaicīgs vakars, vēlos noskatīties kādu filmiņu, seriāli, bet negribas lādēt, tad nu dodos uz googli un meklēju filmas online. Atrodi sev vēlamo filmu, sāku skatīties, man sāk apakšiņā lādēties tā svītra, bet pēc noteikta laika ~15, citreiz 10 minūtes un viņa apstājas.

 

Izskatās apmēram tā ->

fiuWcWK.png

 

tālāk nelādējas un vienkārši vajag refrešot lapu un gaidīt, lai lādējas no sākuma.

 

help me plz.

Link to comment
Share on other sites

Man tā reiz bija, problēma bija vainu portālā, kurā to skatījies vai tavā interneta pārlūkā(chrome/firefox/exploler)

Kas jādara? Iesākumam mēģini nolādēt no cita devēja/mājaslapas un, ja tas nepalīdz tad mēģini to pašu ar citu interneta pārlūku.

Link to comment
Share on other sites

Man kad uzkarās, es vnk to būltiņu pārmetu randomā kautkur tālāk, tad vniņš ķipa sāk filmu skatīties no tās vietas, un pēc tam vnk atmetu atpakaļ uz to vietu kur man viņš beidza lādēt un visa mana problēma atrisināta. ;>

Link to comment
Share on other sites

Man kad uzkarās, es vnk to būltiņu pārmetu randomā kautkur tālāk, tad vniņš ķipa sāk filmu skatīties no tās vietas, un pēc tam vnk atmetu atpakaļ uz to vietu kur man viņš beidza lādēt un visa mana problēma atrisināta. ;>

Kad es tā darīju man viņš nemaz netinās tālāk un mirkli vēlāk, mēģinot viņu patīt, intensīvi spiežot pogu, man viss uzkārās :[

Link to comment
Share on other sites

ahj, jau sen bija tāda doma uzmest win8.

Tad nu šodien izdomāji realizēt savu ideju. Nenožēloju ne kripatiņas, tās iespējas, tik parocīgi un daudz, daudz ātrāk. Video strādā, viss strādā, draiveri pašam nav jāliek, officiālā versija. hue.

 

ty all.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×