Jump to content
akka

ID Cash / Warning points

Recommended Posts

Pff, kāds tev fuj SA, pieņem normāli katram serverim savu SA un tad uzstādi noteikumus. Piedevām JB serverī visi admini, kuri ieguvuši acc ar pieteikumu, bija aktīvi un atsevišķiem tika arī piešķirts vips. Vienīgais iemesls, kādēļ noņēmi vipus ir lai iegūtu papildus finansējumu, jo par blatu tu pats esi visiem daudz ko devis, tādēļ LIELS fuj arī tev.

Link to comment
Share on other sites

Pff, kāds tev fuj SA, pieņem normāli katram serverim savu SA un tad uzstādi noteikumus. Piedevām JB serverī visi admini, kuri ieguvuši acc ar pieteikumu, bija aktīvi un atsevišķiem tika arī piešķirts vips. Vienīgais iemesls, kādēļ noņēmi vipus ir lai iegūtu papildus finansējumu, jo par blatu tu pats esi visiem daudz ko devis, tādēļ LIELS fuj arī tev.

turttle got a point

 

btw sakot to, ka idc pārāk viegli nāk - reāli šeit esmu no /Member Since 01 Dec 2011/ man idc visu laiku ir bijis pa 0... tas ja tas, ka kāds izdomā konkursos 1st place iedot 7idc nu piedodiet, kādēļ ļāvāt?

 

Runājot par sevi and dr /kas ķip ir zem mans acs/ tad jāsaka ir tā, ka tur adminu trūkst - bet nav neviena tāda, kas būtu pelnījis acc!

 

GL ar jaunajiem likumiem! :3

Link to comment
Share on other sites

Runājot par sevi and dr /kas ķip ir zem mans acs/ tad jāsaka ir tā, ka tur adminu trūkst - bet nav neviena tāda, kas būtu pelnījis acc!

RTU STUDENTS

Last seen kaut kādā tur februārī. Nu jau pajāt, jo izmests no admin rindas.

Link to comment
Share on other sites

Visi nabagi, visi konkursi pa galam, visi sviedri šaujot un šaujot ir pa galam, nu neko, sākam šaut pa jaunam...

Paldies, iespējams, tas līdzēs, lai spētu uzlabot aktivitāti.

Skatos, ka tagad pa vakariem mazāk tauta forumā sēž, laikam, gājuši nokost šo foruma nelaimi, ka visa naudiņa atņemta :troll:

 

Bet tad arī sarunājam tā, ka pa "Blatam" nekas netiek iegūts. Ja acc tad acc pieteikums, ja Mod, tad tā pieteikums, ja bt un visas pārējās grupas, izņemot Adrministrāciju, old un pensijas grupas, rakstam visām pieteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Visi nabagi, visi konkursi pa galam, visi sviedri šaujot un šaujot ir pa galam, nu neko, sākam šaut pa jaunam...

Paldies, iespējams, tas līdzēs, lai spētu uzlabot aktivitāti.

Skatos, ka tagad pa vakariem mazāk tauta forumā sēž, laikam, gājuši nokost šo foruma nelaimi, ka visa naudiņa atņemta :troll:

Za to pievienota iespēja nopirkt nika / title maiņu.

Bet tad arī sarunājam tā, ka pa "Blatam" nekas netiek iegūts. Ja acc tad acc pieteikums, ja Mod, tad tā pieteikums, ja bt un visas pārējās grupas, izņemot Adrministrāciju, old un pensijas grupas, rakstam visām pieteikumus.

Vienai daļai jau tika noņemts, īstie admini, tu tai skaitā, tiks izspārdīti nedaudz vēlāk.

Starp citu, kopš kura laika modam ir pieteikums jāraksta? Ir tā, ka main izvēlās, nevis tu piesakies.

Link to comment
Share on other sites

Visi raksta ka tas ir labi , bet man ir citas domas [nevis par parmainam , bet IDCash]

Pirms taisit tadas milzīgas pārmainas varejāt pabridināt ka vakara izdsesisiet IDCash , jo daudzi par viņiem cinijās konkuros , tereja savu laiku , dazi pat pirka , lielaka daļa ieteica draugos + paši devat Ziemassvetkos!

hmm vareja uztaisit limitu ka katrs cilvēks var nopirkt 1 fiču par IDC un tikai tad visu dzest.

Tas nav skaisti ;/

Bet protams Administrāciju nevar kritizet un viņa cenšās izdarīt ID labaku.

Šis parmainas protams ir labas , bet katram parmainam ir negatīva puse , šīm man leikas ka ne pārāk aprdomaja dzešānu :D

Par WP , pilnīīīīgi piekritu , ar jauno sistemu , jaunos wp :D

 

 

Un ja skatas plaši ,tad vis iet talak , Tā purpināt! Tikai nekosja4itj :D

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā es neko nepārmetīšu, augststāvošajām personām visu cieņu , bez viņiem mēs vēl šajās IDenty mājās nedzīvotu, zinu ir daudz darba iegūldīts, daudz pārmaiņu kā arī bijušas nesaskaņas vienam ar otru, bet tas po , veiksmi katrā ziņā visiem, kas vēl atbalsta katru procentu no šī visa. Bet nu runājot par šo lietu..

 

Uzskatu, ka vajag turpināt dzīvot un piedalīties jaunos konkursos pelnot id keš, citēšu Spaika teikto - '' Nauda ir domāta, lai to tērētu '' , tieš tā, tur jau tas prieks vienmēr rodās, kaut ko nopērkot, pašam personīgi ne vairāk nav bijis kopš šeit ierados 6 id keš, nepagāja nedēļa, iegādājos pa to naudu uzreiz vipu @ jb uz mēnesi, jutos atvieglots, ka biju iztērējis un ieguvis kaut kādu labumu no tā, tapēc turpinat cīnīties konkursos jeb kāda cita tipa veidā nopelnot id keš.

Runājot par statusiem, piekritīšu Ansim, ka jebkāda veida statusu iegūšanai ( no mod ) obligāti vajadzētu rakstīt pieteikumu, tad arī lems pārējā komisija, vai šai personai vajadzētu piešķirt aksesu.

Par GA tīrīšanu, viss ok, nav ko tur daudz apspriest, kas nav aktīvs to atstādināt no amata, par nožēlu pats tikai varu apmeklēt serveri brīvajās dienās, kas iekrīt pēc darba grafika ( parasti piektdiena, sestdiena un svētdiena ) .

 

Un jā , visbeidzot , pa ''Blatam'' domājams šim visvairāk pievērsīs uzmanību, bet nu runājot par to, kas būtu pelnījis jebko, kas saistīts ar ekstrām, tam arī vajadzētu piešķirt, kuru , protams , lems vienīg vienīgi SA!

 

Veiksmi darba IDenty, prieks par pārmaiņām!

 

Ar cieņu, Students!

Link to comment
Share on other sites

Jogij , tad izdzes visiem punktus kuri pa blatu dabuja JB. Ieeju un tur daudzi perk noclip un visu laiku lido uz gr un visus atšāu. Ta jau nav 1 reize kad nevar paspelet.

Pasaki spelejot normali var pa isu laiku nopelnit IDP prieks 10 noclipiem un awp?

ko var nahuj dirst? jb savu mūžu neesi bijis un dramatiski pārspīlē. Iedod man demo, kur vienā raundā "daudzi" reizē pērk awp un / vai noclip. (daudz = vismaz 3)

Īstenībā visu atbalstu, nav ko pielikt, ne atņemt..

 

Tikai to, ka man pazuda "p" burtiņš, es domāju, ka esmu pelnījis.. :( :( :(

nop

Link to comment
Share on other sites

Neesmu tur spelejis? :D

Kadu laiku atpakaļ es parstaju spelet surfu un menesus 2-3 speleju jb.

Bet kad updeita deļ pazuda skana [un nevareju sataisit] atpakaļ uz surfu pargaju.

Es pat tagad dazreiz tur speleju , un ja Tu mani neredzi , tas nenozime ka es tur nespeleju...

Varu iedot tikai sodienas demo kur dazi perk iero4us [ neatceros nikus] un vel ... [tiesi aizmirsu niku] pirka reizes 7 noclip un lidoja uz gr un visus sava nost + awp pirka. Ja velies uzraksti PM , aizsutišu.

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Īsti nezinu kā vai pa cik vai pa ko viņi dabūja statusu bet to ko akka bija teicis jeb.

neesam maziņš portāliņš kur visi visu iegūst par blatu.
Tiek neievērots.

 

qU4fHeI.pngRausim status BT, bet neviena pieteikuma, neviena posta par pieteikumu pie statusa nav. Un tas pats ar mazo. Bet skatos viņai jau noņēma :sadtroll:

No hate. Vienkārši statusu ir ja nopelna nevis

"Iegūt par blato"

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×