Jump to content
LIN?RDS

Jauna WP sistēma u.c.

Recommended Posts

Čau. Vēlos pavēstīt par pāris jaunumus IDentijā!


Pirmkārt, ir pilnībā izmainīta Warning point sistēma. Tā bija pārāk saudzīga pret lietotājiem.
Pirms tam vajadzēja 10 punktus, lai nopelnītu suspendu un wp pazuda pēc 30 dienām.
Šobrīd ir šādi:
3 WP - 1 dienas read only, 4 WP - 2 dienu read only, 5 WP - 3 dienu read only, 6 WP - 4 dienu read only, 7 WP - 5 dienu read only, 8 WP - 7 dienu suspend un tālāk jau perm suspend.
Tiem, kam šobrīt ir 3 vai vairāk WP nekas vēl nebūs, bet ar nākamo jau būs sods!


Otrkārt, izveidots League of Legends subforums, lai nebūtu tikai 1 topiks un tiem, kam neinteresē LoLs varētu atslēgt šo sadaļu. Centīšos šo sadaļu uzturēt cik vien aktīvu var un drīzumā mēģināt kādu turnīru. Nākamnedēļ atsākšu LCS totalizātoru.


Treškārt, Togijs un akka ir piešķīruši man administratoru tāpēc ja ir vajadzīgs kaut kas, ko līdz šim nevarēju izdarīt (awardi, uzlikt kaut ko virs čata, utt) droši jautājiet.

Link to comment
Share on other sites

hmm...es domāju ka varētu ar 3wp jau likt 3 dienu read-only. Kapēc? Ja cilvēks ir 3 reizes pēc kārtas neievērojis noteikumus, tad ar vienas dienas sodu ir par maz. Ja vienu vai divas rezes dabūja wp, tad lai sāk domāt ar galvu ko dara, bet ja nē, tad pats vainīgs.
Link to comment
Share on other sites

hmm...es domāju ka varētu ar 3wp jau likt 3 dienu read-only. Kapēc? Ja cilvēks ir 3 reizes pēc kārtas neievērojis noteikumus, tad ar vienas dienas sodu ir par maz. Ja vienu vai divas rezes dabūja wp, tad lai sāk domāt ar galvu ko dara, bet ja nē, tad pats vainīgs.

 

Te katrs trešais tad sēdēs trīs dienas un būs tukšs forums.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, bet par PUB serveri tiešām varat aizmirst, būtu tiešām stulbi šķelt tautu uz pusēm, labāk uzturēt skaistu aktivitāti vienā, nevis pustukšā burkā šaut de_dust2x2.

Neslikti, nevarēs spamot, prieks par Lini, lai veicas amatā, wp sistēma neslikta, apstādinās spamu, gl.

Link to comment
Share on other sites

Ā jā. Teica ka būs kkāds cits ūber krutas spēles serveris kkad drīzumā, un tas nebūs cs serveris.

Kur ir :D ?

Pie manis ir nokļuvusi nelegāla informācija, kas tas būs par serveri un jā, tas nebūs cs 1.6

Neko nedrīkst teikt, pretējā gadījumā man kaklu apgriezīs, bet gaidam, gaidam, gaidam ^_^

 

 

Prieciņš par bederu, lai veicas, dari kas darāms.

Mītā tevi iesvētīšu ar žagariem pa pliku dupsīti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×