Jump to content
Frankenšteins

Patstāvīgi freezo...

Recommended Posts

vhhq62cobdc2d16iwm1.jpg

 

Tad nu ir tā, ka šādi tas ir visu laiku un gadās, kad parādās sarkana līnija, tad vispār ir pipec.. ņemot vērā, ka jābūt taisnai zaļai līnijai...

Es tik gribu tikt skaidrībā kas ir par vainu.. Tas ir internets, dators, straiks, steams vai vēl kkas cits.. :(

Dēļ šā arī pašaut kārtīgi nevar.. :(

Protams gribu dzirdēt arī padomu, kā to var sataisīt.. ;)

Edited by Frankenšteins
Link to comment
Share on other sites

Tā bezšaubām ir steam vaina , jo atceros kad es spēlēju ar steam man tas pats bija , ja nemaldos man dēļ tās līnijas nenormāli sāka lagot , un steam es vairs ierubīt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

hmm, nekad neesmu saskaries ar shaadu probleemu, bet varbut parbaudi shiis komandas "rate 25000, cl_updaterate 101, cl_cmdrate 101, ex_interp 0.01"
Link to comment
Share on other sites

bļeģ.. kapec topikus ver ciet pec faking pirmajam 5 minūtēm?

Edited by Spaiks
Pilnīgi lieki šis bija. Ja viņš būtu bijis ciet, tad Tu nevarētu neko ierakstīt, kā arī, ja kāds aizvēra un atkal atvēra, tad Tu varēji paklusēt, nevis iedirst kārtējo stulbumu. // Spaiks
Link to comment
Share on other sites

Tie ir tavi configa reiti,neatbilst ar serveri. Var arī būt internets,iemetīšu pm'a linku kur šis tas ir paskaidrots,ja nebūs slinkums lasīt.

Reali izmēģināju, taču nekādus uzlabojumus neredzēju...

Varbūt neprotu uzminēt servera sv_maxupdaterate, kuri cik sapratu nozīmē to, cik datus saņemu no servera..

 

Vispār šodie noskaidroju to, ka tieši ID man ir tas augstais loss , nekur citur nav.. varbūt tad problēma ir kur citur? :)

 

Var Tc, jo izskatās jūs esiet tikpat gudri cik es.. :<

Edited by Frankenšteins
Link to comment
Share on other sites

Jap pamēģini konfigus pamainīt.

 

Spaik es stulbumus nediršu un kur nu vel kārtējas reizes.... zināji kad sievietēm patīk daudz ko iedomāties pārspīlēti, it īpaši īpašajās dienās. :D

Edited by Spaiks
Nu tad laikam Tev tā bija īpašā diena. // Spaiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×