Jump to content
SMUKŠS

Screen Recorder

Recommended Posts

Tātad meklēju labas kvalitātes Screen Recorder kas var ierakstīt Photoshop.

Fraps meiģināju bet filmējot melns ekrāns.

Tad man ieteica Camtasia Studio 8. Nofilmējot un uzspiežot save as saglabājot meiģinot atvērt video file met arā erroru kautkādu..

 

Tad nu nezinu kurš vel ir labs un lai nelagotu.

Jo citiem screenrecorders kad kustina pelīti lago + slikta arī kvalitāte filmējot.

Tapēc ja nēsat pāŗliecināti nerakstat lūdzu.

Ieteikumi ?

Link to comment
Share on other sites

Pameiģiņāšu velreiz ar to Action! Editošu postu.

 

Labi itkā der, tagad otrs jatuājums pēc vegas pro mazās apstrādes kādi ir normālākie settingi saglabājot? lai fails daudz nes ver un butu labs prieks youtubes..

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Ām, ja nemaldos, tad tas Camtasia Recorder 8 arī ir labs, lai uploadotu youtube. I mean vari uztaisīt visu, ko gribi tajā vegas pro un tad vnk to uztaisīto filmiņu, vai kas tev tur, ieliec tajā camtasia un caur to uploadot, ja tas ir tas, ko tu domāji. Es arī kādu brītiņu izmantoju to CS8... 10 minūšu video pusotras stundas laikā, ja nemaldos, uploadoja.

Link to comment
Share on other sites

Ām, ja nemaldos, tad tas Camtasia Recorder 8 arī ir labs, lai uploadotu youtube. I mean vari uztaisīt visu, ko gribi tajā vegas pro un tad vnk to uztaisīto filmiņu, vai kas tev tur, ieliec tajā camtasia un caur to uploadot, ja tas ir tas, ko tu domāji. Es arī kādu brītiņu izmantoju to CS8... 10 minūšu video pusotras stundas laikā, ja nemaldos, uploadoja.

 

Es nedodu priekšrocību CS8 tad labāk to Action! tik tagad jautājums par Vegas Pro Render Setings, norenderēju avi formātā un hujākš 5gb sver :DD

Link to comment
Share on other sites

Ar 720p @ 30 fps prieks yt pietiks ;)

Labi paldies, bet cita lieta.

Uzpiežot 720p kautvai lielāks framerate pohui bet kad skatos youtubē uz fullscreen tas video ir miglains..

Link to comment
Share on other sites

Pirms uploadosanas @yt ari miglains?

 

Amm ša iečekošu.

Nop pirms uploadošanas uz PC kad skatās zbis ir, tiklīdz iemetu youtubē vis ir kā vaig bet uz fullscreen un 720p vai 1024p miglains.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Pamegini varbut vimeo ielikt.

 

Es tevi uzaicināju steam un uzrakstiju skype. Karoče var taisīt ciet es domāju tu privāti man ātrāk palīdzēsi nekā te čatosim pa bišķiņ..

Taisat ciet ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×