Jump to content
paradony

Puika izdomāja rīkoties.

Recommended Posts

28 gadīgajam Kevinam apnika dzīvot ar sieviešu krūti tāpec viņš to amputēja to patstāvīgi.....

 

Izlema-rikoties-1.jpg

 

1.

Krūts Kevinam izauga 18 gadu vecumāun visu šo laiku viņšto cītīgi slēpa no apkārtējiem lai izvairītos no ļāiniem jokiem un apsmiešanas.

Bet lielākā problēma bija tā ka viņšnevarēja stāties nopietnās attiecībās šī defekta dēļ.(nu es ar nevarētu....)

 

 

Izlema-rikoties-2.jpg

 

Kevins loģiski griezās pie ārstiem. Bet tie Kevinam tikai rakstīja tabletes kuras nepalīdzēja,

bet operācijai ārsti nepiekrita apdrošināšanas dēļ kura nesedza izmaksas kosmētiskajai hirurgijai.

Par savu naudu protams viņš operāciju veikt nevarēja jo tās viņām vienkāršī nebija.

Pēc izglītošanās interneta portālos viņš nolēma operāciju veikt pats pie sevis mājās virtuvē.

Link to comment
Share on other sites

Nez kādu krūšturi viņš valkāja :D

 

Vajag būt pašpārliecinošam un viņš ar to pupsi būtu kruts. Ja man tāds būtu es katru nakti viņu laizītu. :O

 

Bļe smiekligs pups, kaut pasaulē nebūtu neviena sieviete ar tādiem. :F

Link to comment
Share on other sites

Nu, vismaz var redzēt, ka šo neesi kopējis, bet gan pats rakstījis, tik daudz kļūdas, tik daudz... nekā?? :D

 

Again, parāda savā ziņā to, ka bez interneta mēs nevarētu nekādi dzīvot/uzlabot dzīves kvalitāti. Nav jau īsti teikts, ka viņam tas ir pārgājis un vai tas nepasliktināsies utt. Nu, protams, cerams, ka viss viņam labi.

 

 

Careluv, tici man, ja tev būtu tāds defekts, darīsi visu, lai tiktu vaļā no tāda. :3

Edited by Ventur4iks
Link to comment
Share on other sites

Kāda cieņa?

Vīrs darīja, kas darāms, nejau sēdēja rokas salicis klēpīs un gaidījis, ka notiks brīnums un "pups" pats pazudīs!

Tas ir viņa ķermenis, dara visu to, ko vēlas un to, ko uzkata par vajadzīgu!

Link to comment
Share on other sites

Kāda cieņa?

Vīrs darīja, kas darāms, nejau sēdēja rokas salicis klēpīs un gaidījis, ka notiks brīnums un "pups" pats pazudīs!

Tas ir viņa ķermenis, dara visu to, ko vēlas un to, ko uzkata par vajadzīgu!

visu cieņu tikai tādā ziņā, ka cilvēks riskēja ar savu dzīvību, nezinādams, kāda iemesla pēc ''pups'' ir uzmeties, tāpat tas varēja būt vēzis ''tfu-tfu-tfu'' un čalis riskēja, lai paglābtu sevi no dīvaina izskata un ar to sadzīvot visu savu turpmāko dzīvi, skatījos no tāda skata punka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×