Jump to content
paradony

Lietas par kurām ASV klusē.

Recommended Posts

Rasisms.

Lai cik ļoti Amerika nereklamētu vienlīdzību un vienādas tiesības pret visiem neatkarīgi no rases, rasisma līmenis štatos vienalga ir ļoti augsts. Aptuveni 21% amerikāņu atbalsta rasismu un publiski par to nekaunas runāt. Tā ir viena piektdaļa amerikāņi, ar visu to, ka rasisms ASV ir likumpārkāpums par kuru draud krimināatbildība. Visbiežāk diskriminētie ir melnādainie un latīņamerikāņi. Viņus uzskata par ''neīstiem'' amerikāņiem. Lai gan nemaz nav tādu ''īstu'' amerikāņu, viņi visi ir iebraucēji no Eiropas un citām valstīm. ja.gif

Lietas-par-kuram-ASV-2.jpg

Vardarbība.

Vardarbības līmenis valstī ir ļoti augsts un tas Ameriku padara par vienu no vardarbīgākajām valstīm pasaulē. Vēljoprojām katru dienu notiek aptuveni 100 gadījumi, kad cilvēki cieš dēļ bandām, kuras kārto rēķinus savā starpā. Ļoti daudz cilvēku cieš protestu laikā dēļ policijas, jeb paši savainojas iegūstot apdegumus un sagriežoties ar lauskām.

 

 

 

 

 

 

Lietas-par-kuram-ASV-3.jpg

Nebeidzamie kari.

Kopš 1950.gada Amerika ir patstāvīgi ar kādu karojusi. Pašai Amerikai neviens nekad nav uzbrucis un tā nekad nav tikusi pie iespējas aizstāvēties, tikai uzbrukt. Laikā kopš 1950. gadam līdz šodienai karos ir gājuši bojā aptuveni 100,000 karavīru.

 

 

 

 

 

 

Lietas-par-kuram-ASV-4.jpg

 

Pārpildītie cietumi.

ASV ir pirmajā vietā pasaulē pēc cietumu pārpilnības ar ieslodzītajiem. Pašlaik štatu cietumos uzturas aptuveni 2,3 miljoni ieslodzīto. Tas ir vairāk kā Latvijas iedzīvotāju skaits. Katrs ieslodzītais gadā valstij izmaksā 24,000 dolāru. Varat pareizināt to ar 2,3 miljoniem un uzzināsiet kādēļ Amerikas nodokļi ir tik augsti.

Link to comment
Share on other sites

Puse no viena no karstākajiem šīs dienas spoki.lv rakstiem. Varēji pacensties un piemeklēt vēl kādu informāciju un interpretēt citādāk. Bet tomēr interesanti uzzināt sapņu zemes ēnu puses. :)

Link to comment
Share on other sites

Puse no viena no karstākajiem šīs dienas spoki.lv rakstiem. Varēji pacensties un piemeklēt vēl kādu informāciju un interpretēt citādāk. Bet tomēr interesanti uzzināt sapņu zemes ēnu puses. :)

 

Nu zinu ka spoki , es vismaz parādu un atklāju tiem kas neiemet aci katru dienu spokos.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki, ja jūs izlasat kādu neticamu faktu iekš spoki.lv, tad nemetaties uzreiz tam ticēt. Ļoti liela daļa no tā portāla rakstiem ir totālākie meli, tāpēc arī neticu, ka iekš ASV dzīvo 21% ar rasistiem.

Link to comment
Share on other sites

Pfft. Tagad mož visi, lai sāk pārkopēt rakstus no spokiem uz ID ? ctulbenis...

 

EDIT: Bitch, tu to nedari tādēļ... Tu to dari, lai iegūtu postus. nekas vairāk. :D:D:D Neticas, ka tev baigi piš vai mēs lasam spokus vai nē.... ;p

Edited by Ketzal
Link to comment
Share on other sites

Pfft. Tagad mož visi, lai sāk pārkopēt rakstus no spokiem uz ID ? ctulbenis...

 

EDIT: Bitch, tu to nedari tādēļ... Tu to dari, lai iegūtu postus. nekas vairāk. :D :D:D Neticas, ka tev baigi piš vai mēs lasam spokus vai nē.... ;p

 

Ņu vecīt , vnk es ieliku jo man interesē , un gribu parādīt jums arīi ;)

Link to comment
Share on other sites

Bļad kāda starpība, kur Jūs šito esat lasījuši? Varbūt citi cilvēki, piemēram, es, neapmeklē spokus vai vēl sazin ko! Es, piemēram, māku ieiet IDENTY mājaslapā, visas citas sūkā!

Link to comment
Share on other sites

Bļad kāda starpība, kur Jūs šito esat lasījuši? Varbūt citi cilvēki, piemēram, es, neapmeklē spokus vai vēl sazin ko! Es, piemēram, māku ieiet IDENTY mājaslapā, visas citas sūkā!

Piekrītu .

Pirmo reizi lasu un esmu dzirdejis pa televizoru jav šito . Paldies ka ieliki .

Link to comment
Share on other sites

Bļad kāda starpība, kur Jūs šito esat lasījuši? Varbūt citi cilvēki, piemēram, es, neapmeklē spokus vai vēl sazin ko! Es, piemēram, māku ieiet IDENTY mājaslapā, visas citas sūkā!

yogij, neuztraucies, es tev iemācīšu!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kādas opcijas es lietoju savā datorā un ko apmeklēju?

Internets

* Identy.lv - pieturos pie foruma kārtības, kur pavadu lielāko dienas daļu, lasot visu, kas tiek veidots iekš foruma publicēšanai, līz ar to nav man nepieciešamība meklēt kaut ko spokos, delfos or some other shit, jo visu atrodu šeit, gan foršu mūziku, smieklīgus video un +/- sakarīgus rakstus.

* draugiem.lv - skatos bildes un palasu mazos rakstiņus

Spēles

* Counter Strike 1.6

Mūzika

FIlmas

 

 

Bet šis raksts man galīgi neinteresēja, paldies, ka necenties pārkopēt!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×