Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Esmu pats šitādu fīču taisijis @JFS, pēc tam ir normāli karsta baterija.

 

P.S Tie, kas nezin, kas ir JFS(Jauno fiziķu skola). īsumā tas ir tāds kā pasākums, kas notiek 1x mēnesī. Tas vairāk ir akcentēts uz skolniekiem. JFS jūs dzirdēsiet divas lekcijas, kuras norunās studenti, kas viņas padara interesantas, jo studenti māk pasniegt visu, lai ir interesanti. Pēc lekcijām jūs pabaro un jūs izpildāt mazu laboratorijas darbu(vai divus), kas parasti nav grūts, bet ir diezgan interesants.

Link to comment
Share on other sites

Esmu pats šitādu fīču taisijis @JFS, pēc tam ir normāli karsta baterija.

 

P.S Tie, kas nezin, kas ir JFS(Jauno fiziķu skola). īsumā tas ir tāds kā pasākums, kas notiek 1x mēnesī. Tas vairāk ir akcentēts uz skolniekiem. JFS jūs dzirdēsiet divas lekcijas, kuras norunās studenti, kas viņas padara interesantas, jo studenti māk pasniegt visu, lai ir interesanti. Pēc lekcijām jūs pabaro un jūs izpildāt mazu laboratorijas darbu(vai divus), kas parasti nav grūts, bet ir diezgan interesants.

Jā, vienu reizi mēnesī tā notiek arī mūsu skolā, eju uz lekcijām, interesantas!

Link to comment
Share on other sites

man bija sitada pele lidz nomira sensors un nokrita labais taustins

šitai taustiņš nokrist nevar - tikai nolūst :D

čomam ir v3 jau kkādu gadu, pats paņēmu v5 - jo izmēros ir nedaudz lielāka, takā vairs neesmu tur baigais DR/kz utt spēlētājs - tad man viņa tik vien cik wow'am un paklikšķināt internetā linkus :D

Link to comment
Share on other sites

Man ar ir v3, turās jau labu laiciņu, nekādas problēmas. :3 Cik dzirdēju, tavējā neesot tik ērta? :?

Man čomam ir v3 (pie kā īrēju istabu) - v5 paņēmu, jo ir nedaudz lielāka, kas man tieši patīk, jo man kā lielam cilvēkam plaukstas ir attiecīgi arī lielākas ;D nesūdzos, man patīk abas - bet v5 nedaudz vairāk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×