Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Cilvēki, man ir jums ziņas, bēdīgas, patiesas.

Ir zināms, ka 2020. gadā būs karš Latvijā.

Krievija jau gatavo militāro spēku, es atkārtoju, tā nav mācibu trauksme, its real.

Izbaudiet savus 5 gadus vēl, jo pēctam būs masīvs karš, ja gribat neticat, bet tas tuvojas, varbūt 5 gadi ir ilgi, bet VARBŪT NĒ. PALASIET ZIŅAS!

INTERNETĀ,JEBKUR!

 

Indženieri gatavo katapultas (apgriestā nozīmē) raķetes ar kurām varēs aizlidot uz mēnesi un tur dzīvot, cilvēki tagad var arī uz mēness nopirkt kvadrātmetrus, kur viņi varēs atrasties uz mēness. Tas ir dārgi, bet dzīvibas dēļ ir vērts.

 

Tā nav vienīgā iespēja, bet Vācijā jau notiek actions, Librēnija vai kā tā valsts saucās... dont remember, tur arī ir ļoti kluss, nekas nenotiek, itkā būtu karš. Tur ir ļoti kluss, pārāk kluss. Kanādai jau tuvojas, Ukrainā jau notiek, uz spāniju nebrauciet, tur smird ūdens, tāpēc nav jums kur bēgt. 

 

Ja jūs ticat man, uzspiediet like uz šī posta. Es atkārtoju, tie nav maldinājumi, meli, ākstības vai joki. TĀ IR PATIESĪBĀ!

WAKE UP LATVIA!

 

Link to comment
Share on other sites

Pff. Latvijā un karš. Tas ir iespējams bet nejau noteiktā laikā, krieviem vaig nedaudz tankus un Latvijai hana ir. To ka Latvijai NATO sūta militāro palīdzību nenozīme ka bus labāk. Un cik man zināms cilvēki negrasās dzīvot uz mēness. Un par tiem kvadratmetriem tadu nopirks un pēkšņi karš nenotiks. Valdībai ir finansiālas problēmas or whhat ka iebiedē mazus bērnus internetā. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Omg tas pa tiešām ir reāli, ticat viņam tas notiek. Es dzirdēju, ka Amerika plāno pārvietot Latvījas teritorīju tuvāk viņiem, lai Kreivīja mums netiek klāt. Viņu labākie zinātnieki tagad projektē speciālu ierīci, kas palīdzēs to izdarīt. Tas viss legit story ticat man un viņam. :damn:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Stulbais dauni zābak nato neko nepalīdz asv kko palīdz nato ganjau pilnīgi pohuj ja mums uzbruks pāris bumbas latvijai un būs tīrs, Pēc 5 gadiem kas tu stulbs esi? Nebūs karš ja viņš riskēs viņam pizģets būs tak visas valstis viņu pazemos par to kād viņs lohs u.c Visu laiku visiem uzbrūk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×