Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Ieteiktu jūsu komūnam padomāt par nākotni. Ir viens populārs komūns un dd2 serveris,nu šobrīd jav vairs nē,forums pamiris,bet serveris vēl turas,bet turas uz krieveļiem. Ieteiktu jums cienīt mūsu valsti un latviešus,neļaujiet pārkrievot Latviju un protams identy komūnu.Skatos,ka jav lēnā garā krievi uzbrūk serverim,runā savā urlu valodā un viņiem pajāt uz mūs.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu jūsu komūnam padomāt par nākotni. Ir viens populārs komūns un dd2 serveris,nu šobrīd jav vairs nē,forums pamiris,bet serveris vēl turas,bet turas uz krieveļiem. Ieteiktu jums cienīt mūsu valsti un latviešus,neļaujiet pārkrievot Latviju un protams identy komūnu.Skatos,ka jav lēnā garā krievi uzbrūk serverim,runā savā urlu valodā un viņiem pajāt uz mūs.

cho tebe russkie ne nravitsa?

vabshe ahujel

daj adress

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu jūsu komūnam padomāt par nākotni. Ir viens populārs komūns un dd2 serveris,nu šobrīd jav vairs nē,forums pamiris,bet serveris vēl turas,bet turas uz krieveļiem. Ieteiktu jums cienīt mūsu valsti un latviešus,neļaujiet pārkrievot Latviju un protams identy komūnu.Skatos,ka jav lēnā garā krievi uzbrūk serverim,runā savā urlu valodā un viņiem pajāt uz mūs.

Bišk pārspīlē, Vueecīt!

Vakar vakarā, pēc pusnaktij JB serverī spēlēja krievs, trīs reizes viņu nošāvu un pa jokam teicu : "ti 4o ruskij?" Un šis teica, ka jā. Serverī bija ~9 ts un es 1ct. Sāku nu es vadīt krieviski, smiekli jauniešiem sanāca, nelies humors, pārmeiņas un ir viss okey, galvenais, ka jautra spēlēšana.

Bet tā, nav jābūt tādam sadistam un atgrūst citas tautības iemītniekus. Ja vēlās, tad, lai spēlē ! Jo ne visi ir vienādi, nav visi tādus, kā, iespējams, tu esi iedomājies - gop stop un "ej Semki estj, daj sigu!" .... !

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu jūsu komūnam padomāt par nākotni. Ir viens populārs komūns un dd2 serveris,nu šobrīd jav vairs nē,forums pamiris,bet serveris vēl turas,bet turas uz krieveļiem. Ieteiktu jums cienīt mūsu valsti un latviešus,neļaujiet pārkrievot Latviju un protams identy komūnu.Skatos,ka jav lēnā garā krievi uzbrūk serverim,runā savā urlu valodā un viņiem pajāt uz mūs.

 

Kāda starpība kādas tautības cilvēks ? Galvenais jau ir tas kāds viņš ir no iekšpuses pēc savas iekšējās pasaules!!Nav jau brīnums ,ka krievu tautības cilvēki aprunā latviešus tas ir tāpēc ,ka tādi kā tu "pajoliņi" dirš augumā,ka nedrīkst spēlēt krieviem serverī,jo tas ir latviešu serveris.Man vispār prieks par to,ka serveris attīstās un ārzemju cilvēkiem viņš ļoti patīk.Nesen spēlēju surf tur bija apmēram 5 lietuvieši PU1 pats redzēja :)....Tāpēc skudra savaldi savu muti!!

Edited by Skillzz
Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība kādas tautības cilvēks ? Galvenais jau ir tas kāds viņš ir no iekšpuses pēc savas iekšējās pasaules!!Nav jau brīnums ,ka krievu tautības cilvēki aprunā latviešus tas ir tāpēc ,ka tādi kā tu "pajoliņi" dirš augumā,ka nedrīkst spēlēt krieviem serverī,jo tas ir latviešu serveris.Man vispār prieks par to,ka serveris attīstās un ārzemju cilvēkiem viņš ļoti patīk.Nesen spēlēju surf tur bija apmēram 5 lietuvieši PU1 pats redzēja :)....Tāpēc skudra savaldi savu muti!!

Man galīg pajāt ko Tu domā. Man nav pretenziju pret citu tautu,vienīgā pretenzija ir pret krieviem,tas arī viss. Palasi ziņas mudak,ja Tu vispār māki lasīt un esi kādreiz avīzi nopircis,bet šaubos,ka esi tik attīstīts,lai lasītu avīzes. ASV ja pareizi atceros 70% cilvēkiem nepatīk krievi - nemaz nestāstīšu kāpēc.Un šie 70% bija jav pirms vispār krievs iebruka Ukrainā.Iebruks Tev krievs Latvijā,raudāsi un nezināsi kur likties,ka sāks visus apšaut.Tad domāsi ar savām smadzeņu šūniņām,bet mazticams.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×