Jump to content
DeFire

BB motivācija

Recommended Posts

Fitness? Jā, tas padara cilvēku slaidu un mūždienīgi uzstur sevi formā, bet BB, tas jau ir kaut kas vairāk.

Vecumdienas? Viņi nedzīvo līdz sirmam vecumam, katrs izvēlas savu dzīves posmu!

Kāds sēž mājās un spēlē spēlītes, graužot konfektes, bet kāds apmeklē sporta zāli un dzīvo brīvu dzīvi - Katrs dara ko viņš grib un ir zemiski pārmest privāto dzīvi!

Link to comment
Share on other sites

PERFEKTI!

Šo musclefactory video jau redzēju kādu laiku atpakaļ.

Ļoti patika, jo esmu tas kurš atbalsta BodyBuilding'u, jo patīk tādas lietas un brālis arī piedalās @BB sačos.

Like tev no manis, ka uzdrošinājies ielikt šo video, jo retajam patīk šādi video!

Link to comment
Share on other sites

PERFEKTI!

Šo musclefactory video jau redzēju kādu laiku atpakaļ.

Ļoti patika, jo esmu tas kurš atbalsta BodyBuilding'u, jo patīk tādas lietas un brālis arī piedalās @BB sačos.

Like tev no manis, ka uzdrošinājies ielikt šo video, jo retajam patīk šādi video!

 

Šis ir gaming portāls tāpēc viņi atgrūž šādus video, bet mani tas "nerausta", es lieku to, kas man patīk. pats ar to lēnām nodarbojos un esmu ļoti gandarīts, tikai, ja nesēdētu tik bieži datorā un vairak gulētu, tad visa attīstība notiktu daudz ātrāk ^_^

Link to comment
Share on other sites

Šis ir gaming portāls tāpēc viņi atgrūž šādus video, bet mani tas "nerausta", es lieku to, kas man patīk.

kāpēc visur tik ļoti nicini geimingu? tas kaut kāds grēks mūsdienās ir? varbūt tad vajag meklēt speciālus forumus nevis likt auditorijai nepiemērotu saturu un tad čīkstēt ka mēs tik to protam kā spēlēt pc.
Link to comment
Share on other sites

kāpēc visur tik ļoti nicini geimingu? tas kaut kāds grēks mūsdienās ir? varbūt tad vajag meklēt speciālus forumus nevis likt auditorijai nepiemērotu saturu un tad čīkstēt ka mēs tik to protam kā spēlēt pc.

 

Šobrīd tu čīksti!

Nē, ID ir manas virtuālās mājas! Ja gribi, vari pats iet prom!

Esmu cilvēks, kas nekad nepadodas!

Neatbildi vairs neko, jauku tev vakaru ! :)

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd tu čīksti!

Nē, ID ir manas virtuālās mājas! Ja gribi, vari pats iet prom!

Esmu cilvēks, kas nekad nepadodas!

Neatbildi vairs neko, jauku tev vakaru ! :)

1. nečīkstu, cenšos uzsākt diskusiju

2. nekur es tevi nedzinu - tik pateicu ka liec nepiemērotu saturu nepiemērotai auditorijai un tad apvainojies ka nevienam nepatik

3. atbildēšu gan. tā vien izskatās, ka šo frāzi izmanto pārāk bieži, jo neproti argumentēt.

 

 

Vienkārši, šī nav īstā vieta kur diskutēt!//Ansis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×