Jump to content
Galva

Galva @ Production//Trance//

Recommended Posts

Svaiki.

 

Vel viens beats no manis.

Šoreiz kaut kas uz trance pusi. Taisīts aptuveni 15-20h Kopumā.

Šitas itkā nav vel finišed gabals. Vel vajag apstrādāt un varbūt klusāk tos snare pie sākuma un vel dažas štukas.

Tātad tāpēc es arī atnācu te un gribu dzirdēt kritiku. Bet ja raksti ka nepatīk lūdzu pasaki reason. Jo vārdi " Hujn* " Man nepalīdzēs bet vārdi " Hujn*a " Ar pamatojumu gan palīdzēs. :D

 

Galvons

 

 

Treks: http://www.failiem.lv/u/awelsop

Link to comment
Share on other sites

Kā liels trance fanāts varu teikt - ir labi. Neesi tu profesionālis un sākumam ir ļoti labi, bet protams, kritika..

Sākšu ar labo:

1) Galvenā melodija laba, nomierinoša;

2) Viss lēnām turpinās pieliekot kādu snare, sperienprojekts, Clap vai kā tamlīdzīgi. Tātad skaņa attīstās.

Kritika:

1) Dziesma iesākas pārāk ātri. Viņa neizveidojas;

2) Kā jau pats minēji, jāpiestrādā pie snares, jo šie galīgi neiet ar dziesmu kopumā;

3) Nepatīk vieta no 1:15. Ir vēl daži šādi tādi efekti, kas nu galīgi nav vajadzīgi;

4) Pārāk vienveidīgi. Garums ir 5 minūtes, bet visu laiku figurē tikai viena un tā pati melodija. Vajadzēja vēl kaut ko nedaudz iesaistīt. Pa vidu kaut vai uztaisīt kādu pa visam mierīgu, melodisku daļu, un tad vēlreiz kāpināt līdz kulminācijai, kur tiešām pilnīgi viss ir kopā. Melodija, beats utt.

 

Bet jā, kopumā priekš iesākuma labi. Tā turpināt. Ienācu šeit ar domu, ka tūlīt varēšu pasmieties, bet tomēr ne. :thumbs_up:

Un vēlviena lieta - ir dzirdēts kaut kas ļoti ļoti līdzīgs, bet uz doto momentu nepateikšu kas. Pieturies pie trance un turpini strādāt. :)

Link to comment
Share on other sites

Uhhh, tur līdz kārtīgam trance gabalam vēl tālu. Reāli tava dziesma sastāv no kicka, syntha , sneiriem un pāris efektiem. Trance vispār ir žanrs, kurā nenormāli nozīmīga ir kvalitāte. Skaņai vnk ir jāizklausās perfekti, nevis kā mucā tītai. Bet tas viss nāk ar laiku. Pamēģini uztaisīt dziesmai kārtīgu intro, jo viņa sākās aptuveni kā no pirmās,otrās minūtes izrauta ārā. Piebremzē ar to synthu. Ok , jā , parādi mums kāda būs tā galvenā melodija ,bet nevajag pārspīlēt. Uztaisu kārdīgu bridge'u , paspēlējies ar citām skaņām, pēctam labs buildups un drops. Bet neaizmirsti ,ka tikai bez tava syntha apakšā vajag arī bassline , savādāk tur neskan kā vajag :) Paekesperimentē. GL :)

 

P.S. - Iedvesmoji mani tagad arī uzbliezt kādu trance gabalu, jāķeras pie lietas.

 

 

EDIT - http://failiem.lv/u/coahlju#/P/0 , rekur jau uztaisīju nelielu uzmetumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi saka, ir jau diezgan slikti, šādus pirmsmāksliniekus var atklausīties dažādos interneta saitos, bet Tu esi ieguldījis darbu, kā visi tie pārējie, kuri vēlas sākt veidot mūzikas gabalus. Veiksmi, diemžēl man nepatika, bet nav jācenšas visiem izpatikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×