Jump to content
blackbeard

bad girl

Recommended Posts

wKaAJ4r2IfQ.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=FSWD02jLW5I

Ps.

Durak*

 

Netaisīsim pie katras jaunas dziesmas, ko atrodam jaunu topiku. Tādam mērķim ir Musician topiks. Jaunus topikus varam veidot ar kādu īpašāku, ievērības cienīgāku dziesmu vai ievietojot vairākas dziesmas, t.i., savu playlist vai kādas grupas vairākas dziesmas, kas Jums iet pie sirds.

Nu man jau nav problēmas pievienot vēl kādu pēdējā laikā klausītu dziesmu. >.<

Edited by blackbeard
Link to comment
Share on other sites

Durak*

 

Netaisīsim pie katras jaunas dziesmas, ko atrodam jaunu topiku. Tādam mērķim ir Musician topiks. Jaunus topikus varam veidot ar kādu īpašāku, ievērības cienīgāku dziesmu vai ievietojot vairākas dziesmas, t.i., savu playlist vai kādas grupas vairākas dziesmas, kas Jums iet pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

Nu man jau nav problēmas pievienot vēl kādu pēdējā laikā klausītu dziesmu. >.<

 

Nejau tur tas prikols. Šeit arī loģiski domājoši cilvēki eksistē? Tak izlasa kārtīgi;

Jaunus topikus varam veidot ar kādu īpašāku, ievērības cienīgāku dziesmu vai ievietojot vairākas dziesmas, t.i., savu playlist vai kādas grupas vairākas dziesmas, kas Jums iet pie sirds.

Es zinu ka tur ir rakstīts ''savu playlistu vai kādas grupas vairākas dziesmas'', bet tak padomājat loģiski kam tāds noteikums ir vispār veidots, un iespējams sapratīsat ka likt iekšā ''dziesmas kuras klausos pēdējā laikā'' ir tas pats kas ielikt vienu dziesmu.

Musician topikā varat spamot kamēr nelabi paliek, kāds sakars veidot bardaku ar dučiem bezjēdzīgu topiku?

 

Dziesma tā so/so, nēesmu dižais Lavigne pielūdzējs, kautkā neiekrīt manā mūzikas gaumē ;s

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×