Jump to content
Ryan Sykes

Maxima Zolitūde 21.11.2013 Vienoti sērās

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=DUtfzTcGjdA

 

Visbriesmīgāk ir, kad otram sāp,

Pats visas elles var paciest.

 

Visbriesmīgāk ir, kad otram sāp

Un kad viņš skatās tev acīs

Un mēmi klusē, un nelūdz nekā,

Lai sāpju smagums tiek dalīts.

 

Visbriesmīgāk ir, kad otram sāp

Un tu nezini, kā lai palīdz.

 

/Imants Ziedonis/

 

Link to comment
Share on other sites

Skumji!

Thats Latvia,korupcija,bezatbildība,kukuļošana,lētākais un ātrākais variants vienmēr uzvar!

Un atbildību neviens neuzņemsies,un kādam daunim jābūt - lai arhitekti teiktu,viss bija pareizi un viss atbilst standartiem - BET KAPEC,TAD TAS NOTIKA.!?

Edited by Goxx
Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju ka vecs vecītis ap 60 gadus vecs, stāvēja visu nakti gaidot kamēr viņa sievu izvilks ārā.

Cerību gandrīz nebija bet pats fakts ka viņš stāvēja un cerēja ka viss būs labi.

šausmas šausmās.

Link to comment
Share on other sites

sāpīgi klausītos to, ka bērni ir pazaudējuši savus vecākus un vecāki savus bērnus. man bail iedomāties kā es jūtītos viņu vietā, jo tas varēja notikt ar jebkuru. tomēr Latvijā nemaz nav tik slikti cilvēki un kā es skatos arī tie paši krievi, kurus daži no jums necieņa, piedāvā savu palīdzību, tas izsaka daudz. mana līdzjūtība nepalīdzēs tiem cilvēkiem atgūt tuviniekus.vieglas smiltis

Edited by Koncinjaa.
Link to comment
Share on other sites

lasot aprakstus ari par to, kaa berni gaida atgriezhamies vecakus atpakal, zvanas daudzas reizes, bet nesazvana, un izradas, ka vecaaku vairaak nav..

http://spoki.tvnet.lv/praktiskais/Retakas-nesadzis-Maxima/676083

lasot tiesi ari so spoku portaala ievietoto rakstu, man tiesham asaras saka birt. iedomajoties vien to, ka nedod Dievs, kads no maniem milajiem atrastos taja vieta, man vien parnem bailes un izbilis. es esmu loti prieciga, ka atbraucot sodien no kojam, mani abi vecaki mani sagaidija.

Shis notikums liek visiem aizdomaties par cilvekiem, kas ir apkart un par to, cik loti mes vinus milam, pateicamies, smejamies kopa, rupejamies un galvenais cik vini mums ir dargi!

Link to comment
Share on other sites

Prieks,kad vismaz daudzi cilvēki atbalsta viens otru un līdzi jūt. Kā ministrs teica,kad visiem piešķirs naudas atbalstu,gan arī garīgo atbalstu. Prieks arī jau gandrīz par 100tukstošiem saziedotiem latiem no līdzcilvēkiem,nevis no valdības,maximas un firmas! :) Iedegsim svecīti!

Link to comment
Share on other sites

Prezidents jau runāja ziņās, ka jāsāk ir ātrāk krimināla lieta, jo pusgadu nevar izmeklēt to lietu. Jūtu līdzi visiem kuri ir zaudējuši savus mīļus cilvēkus.

Edited by BITCH NOW?
Link to comment
Share on other sites

Tagad jau 53 bojāgājušie un vēl apgalvo ka vēl kādi 10 cilvēki varētu būt zem drupām.

Un ārsti saka ka tie diez vai būs dzīvi jo 1.Noasiņot var... 2.Vienkārši uzreiz nomirst. 3.No aukstuma piemēram ja jau no ceturtdienas vakara tur ir aprakti. un 4.Var būt tā ka nav skābekļa vienkārši tad nosmok...

 

Neskatoties uz to.

 

Lai viņiem vieglas smiltis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×