Jump to content
blackbeard

Raksts par tattoo nozīmi. blog v1 bb

Recommended Posts

Tātad viss sākums meklējams tālajos skolas gados, precīzāk iepazinu šo dziedātāju 9. klases viducī(200x), Iedeva paklausīties tolaik viena klasesbiedrene. Grupa - Within Temptation

Ielikšu arī zemāk kādu no viņas dziesmām.

Ejot no skolas uz centra pusi, gar parkiem caur akmens tiltu, austiņās es jutos fantastiski.

Viņas balss mani iedvesmoja darīt visdažādākās lietas. Tā nu es noklausijos diskogrāfiju, par brīnumu patika pilnīgi visas dziesmas. Jau vairākus gadus sekoju viņas gaitām mūzikas industrijā. Vēl viņai piemīt tas gotiskais šarms, uzreiz atsauc atmiņā dažādas filmas kur ir tēlojušas līdzīgas tumšmatainās aktrises korsetēs.sun.gif Viņas balss mani nomierina. Tā nu es izlēmu viņas portretu iemūžināt, kā manu sievietes idiālu(patīk man tumšmatainās).

Nebūt nav tā, lai es tagad nemīlētu nevienu citu.

Esmu redzējis dažādus portretus, maikla džeksona, madonas, vai jebkuru citu lielisku personību.

Tu ganjau zini to sajūtu, kad šermuļi uz ādas klausoties.. pats galvenais, Nenožlošu savu izvēli.

Dzīvē gan, portrets labāk izskatās, bet nu neko darīt kāda bilde ir tāda ir ))

ll_280673.jpg

 

Pagaidām gan publiskoju vienu savu tattoo, bet laika gaitā varbūt iepostošu vēl kko..

 

Viņas jaunākais video:

Edited by blackbeard
Link to comment
Share on other sites

Jauka dziedātaja,sen zināma grupa,nešaubos,kad Tev arī patiktu Nightwish ^^ .

Es gan neizvēlētos tettovēt kāda cilvēka seju uz savas ādas,tikai saistītas lietas ar to dziedātāju,jo domāju,cilvēkam pašam sevi jāpadara par izcilu personību,nevis sevi jaiezīmogo ar cita personāža seju,daļēji kautko jau atņem no sevis... Bet nu tava brīva izvēle,bet vairāk pats tetovēšu saistītas lietas,nevis `pliku seju` un viss... :)

Link to comment
Share on other sites

Viena no mīļākajām dziedātājām, kopš 13 gadu vecuma fanoju par viņu. ^_^

Tā jau smuks tatto, bet pati sev negribētos vienalga cik ļoti man patīk tas solists. Vecumdienās pēc tam jānožēlo jo tad vairs neizskatās tik smuki. :) Nesaprotu tos trakos cilvēkus kas sev visu no galvas līdz kājām, es arī sev gribētu kādu tatto bet tad ko mazu.

Link to comment
Share on other sites

ja tu raksti blogu, tad arī bloga apjomos un noformējumā, lūdzu.

Nākamo reiz pacentīšos rūpīgāk.. :)

vecumdienās visi tattoo izskatīsies savādāk un par to vai noželošu, jūs maldaties. ;)

tikpat labi par jebkuru tattoo var nožēlot, un dzēst tattoo vienozīmigs nē, tad jau labāk pārtaisīt uz blackwork.

Link to comment
Share on other sites

Forša dziesma, meičai tiešām laba balss. Īsti nēesmu tāda mūzikas stila dižais fans, bet šī dziesma tīri tā ok.

Neuzskatu šo par blogu, tu uzrakstiji pāris teikumus par savu tetuvējumu, kas itiņ nemaz nav blogs.

Anyhoe, personīgi uzskatu, ka cilvēku portretus tetovēt uz ķermeņa ir tizli. Ne tikai tāpēc, ka viņš tur būs visu mūžu, bet visvariāk tāpēc, ka portretus ir nežēlīgi grūti uztetovēt, un viņi neizskatās pārāk labi uz ādas. Ar portretiem nevar nekādīgi uzpausties, parasta bilde, bet pieņemsim vienkārši A burtu vai kādu simbolu tu vari uztetovēt kā vien vēlies un izskatīsies āasm.

Lieta ar tetovējumiem ir tāda, kad viņi nozīmē ko citu katrai personai individuāli. Ja es kautko tetovēju uz sava ķermeņa, man itiņ nemaz neuztrauc ko citi domā, es tetovēju priekš sevis, ne citiem, es izvēlos ko es lieku uz sava ķermeņa.

 

Pats domāju par sleeve, ja ne uz abām rokām, tad vismaz uz vienas, bet šo lietu vēl kārtīgi pārdomāšu un izdomāšu detalizēti ko un kur es gribu ;]

Link to comment
Share on other sites

idiots

a tu pamuļķis. Ja nepatīk, tad vsmaz būtu klusējis nevis savus smirdīgos pirkstus iebāzis dziļi ānī postojot tukšu pļuru.

 

ps.

šayžuks mby arī tas nav bloga raksts, bet enywey arī par beztēmu to neuzskatu. ;) Kā nekā tattoo ir aktuāla tēma visur. ;)

Edited by blackbeard
Link to comment
Share on other sites

Not bad !!

 

Pasham ir 2 tattoo ..

 

Un domaju ka nenozelosu ..

 

1 ir kipa , Life un muzibas zime , uztaisiju kad saaku iet treninos..

 

un otrs paraksta veidaa uzvards .

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu vienu - caurām dienām klausīties viņas dziesmas, aplīmēt savu istabu ar viņas plakātiem, iet uz viņas koncertiem, lai kur viņa arī neuzstātos, sekot līdzi jaunumiem u.t.t. BET ŠIS, ko izlasīju man ir neaptverams.

Uz mana paša ķermeņa ir 4 tetuvējumi un viņi nav nekādu elku foto vai kkās uz to pusi.

Es teikšu tā, ka 90% tu to nožēlosi.

Jo mēs vēl visi esam jauni un daudz ko daram muļķīgā un neapzinātā ceļā.

Tas ir tetuvējums, nezinu, kas visiem uznācis, ka visi tagad tetuvējās un vēl viss kko.

Padomājiet pirms dariet, iespējams nožēlosiet savu izvēli.

 

Piedod, neko labu nespēju pateikt, jo, manuprāt, tas ir muļķīgi, kā arī zīmējums ir neprofesionāls.

Bet nu ko es tur daudz mūldēšu, galvenais neņem pārāk dziļi pie sirds manis teiktu.

 

Veiksmi dzīvē :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ansi tetovējums priekš pirmā "tattoo" porteta ir pat ļoti labs, jo pati persona kas tetovēja ir ļoti talantīga.

lūk links vari apskatīt citas viņas darbus. + Citi tetovētāji novertēja viņas darbu uz manas ādas un noteica, ka īpaši nevienu mīnusu nav pamanijuši - ēnas ir utt. vnk pats foto nav pats labākais kas izdarīts.

 

 

lūk citi mani tattoo nav ne vienīgie un ne pēdējie, bet nu lai jums būtu kāda cita tēma par ko parunāt tad lūk -

QxBJ549o6G8.jpgEU7ATn3BkIA.jpg

Edited by blackbeard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×