Jump to content
BigTomens

Sūdzība DD2 kakabiskes

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) - kakabiskes

 

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Admins uzsāka playeru aizskaršanu , izmantojot savas privilēģijas uzliku šim adminam gag , viņš būdams admins sevi ungago un pasūta pāris mājas tālāk. Saucamā acc izmantošana savā labā.

 

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" - http://failiem.lv/u/hgnlron

 

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Demo pēdējas minūtes

 

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) - Steamed

 

 

Ar Cieņu GT-EX!

Link to comment
Share on other sites

Vot es nesparotu vienu. Par ilgiem laikiem ievelkos iekšā paskatīties kas un kā notiek iekš dd2 , bet dabūnu jau sūdzību. Par ko ? Par to ka aizvainoju playerus ar vārdu mudaks , un varbūt arī atmarozaks, dabūju gagu, ungagoju sevi un pasūtīju dirst. Es saprotu kad aiz citiem adminiem jūs ļoti labi mākas skatīties un sūdzēties, bet varbūt arī iemācaties pieskatīt playerus ? Sēdēju un ilgi gaidīju kad tu vai GOLDENS pakustinās savus pirkstus lai kādu nogagotu vai nobanotu. Sagaidīju 0 reakcijas, mums tak jaunā punktu sistēma , jākrāj punkti ātri ātri lai topā noturētos. Bet to kad serverī skraida pilns ar [], jūs neredzat. Lai nu ko, bet no tevis es nebīju gaidījis šādu sūdzību, un vēl jo vairāk GAGU, jo redzies tu mums esi kļuvis "MISS PAREIZĀ." GL adminēt tādā pašā tempā, un tad jau vairs nav brīnums kādēļ serverī tautas nav(nekā personīga).

Link to comment
Share on other sites

Vot es nesparotu vienu. Par ilgiem laikiem ievelkos iekšā paskatīties kas un kā notiek iekš dd2 , bet dabūnu jau sūdzību. Par ko ? Par to ka aizvainoju playerus ar vārdu mudaks , un varbūt arī atmarozaks, dabūju gagu, ungagoju sevi un pasūtīju dirst. Es saprotu kad aiz citiem adminiem jūs ļoti labi mākas skatīties un sūdzēties, bet varbūt arī iemācaties pieskatīt playerus ? Sēdēju un ilgi gaidīju kad tu vai GOLDENS pakustinās savus pirkstus lai kādu nogagotu vai nobanotu. Sagaidīju 0 reakcijas, mums tak jaunā punktu sistēma , jākrāj punkti ātri ātri lai topā noturētos. Bet to kad serverī skraida pilns ar [], jūs neredzat. Lai nu ko, bet no tevis es nebīju gaidījis šādu sūdzību, un vēl jo vairāk GAGU, jo redzies tu mums esi kļuvis "MISS PAREIZĀ." GL adminēt tādā pašā tempā, un tad jau vairs nav brīnums kādēļ serverī tautas nav(nekā personīga).

 

Tu man teici, lai paspecoju Caaliic - rekur viņam unbans ir http://identy.lv/forum/index.php?/topic/15908-unban-caliic/

Tapēc nevajag mani te jaukt iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×