Jump to content
Filjka

UpSide Down

Recommended Posts

706049025_1361882459.jpg

 

Nosaukums - UpSide Down / Paralēlas pasaules.

Gads - 2012

Zanrs - Fantastika un Melodrāma.

Izlaida - Kanāda , Francia , Jouror Productions, Onyx Films, Studio 37, Transfilm

Režisors - Huan Diego Solans

Aktieri -

Кирстен Данст, Джим Стерджесс, Джэйн Хейтмейер, Нил Напье, Холли О’Брайэн, Ларри Дэй, Джон МакЛарен, Дон Джордан, Агнешка Вроновска,Хайди Хоукинс

 

Apraskts - Divas pasaules , pietuvojas 1 otrai un apstājās. Paiet gadsimti , cilvēki uz planētas aizmirsa draudzības un kara laikus. Uzvarētāji noniecina un laupa zaudetājus , bet zaudetāji cinšās vienkārši izdzivot. Un aizmenti ar savām leitām , tauta nepamana jauno mīlestību kas sākās starp zēnu un meiteni no paralēlām pasaulēm. Bet kad viņu mīlestība paliks stipra , notiks brīnums , deļ kura planētas saligs mieru..

Aprasts drusku hramaet , tapēc skataties treileri :p

 

Treileris

http://youtu.be/XtixqUXid9A

 

Mans Komentārs.

Filma iepatikās , ieliksu 9/10

Iepatikās kapēc? Tapēc ka šajā filmā ir kautkas jauns , neparasts , nevienā filmā tādu neieraudzīsi.

Ja ir dazi faili filmā , piemēram , teoretiski tas nav iespējams , jo gravitācija pivilks 1 pie otras planētas , materiāli karst , ūdens un cilvēki uz otras pasaules nē..

Bet plusu ir daudz vairāk nekā mīnusu.

Man leiaks ka vislabakās filmas ir tādas kad izdomā kautko neredzētu , jaunu , neparastu , neticamu.

Un šiem cilvēkiem tas izdevās!

Tiešām filma iepriecināja un esmu lamīgs ka noskatijos.

Viegla , romantiska , interesanta. Varēs nosaktities kopā ar meiteni/puisi , kā arī ar ģimeni.

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×