Jump to content
Suncss

Palikšana stāvoklī.

Recommended Posts

Sveiki draugi, tātad vakar pamēģināju pagaršot spermu. Draugs teica, ka esmu idiots, jo tā varot palikt stāvoklī. Vai manam draugam ir taisnība un es varu palikt stāvoklī pagaršojot spermu vai viņš ir idiots un melo? Lūdzu atbildat, jo man tik tiešām ir bail un grūti būs pastāstīt vecākiem, ja nu es esmu stāvoklī un nezinu, vai turpmāk varēšu uzticēties draugam.

 

Aimo - es noriju, es nezinu ko turpmāk darīt, varbūt apmeklēt kādu ārstu? :(

Edited by Suncss
Link to comment
Share on other sites

ņem pagaršo, bet nerij nost, jo sperma ir tāda viela, kas var iet cauri kungim, lai tiktu galamērķī 9 T.i. olnīcā), tāpēc lūdzu nerij, bet pagaršo.

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga problēma, ceru, ka palīdzēsiet, TAS vairs nestāv, meklēju dažādus video un uzdūros info, ka pēc senām tradīcijam vajagot iemērkt buļļa sūdos, tā ir? palīdzāt, lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga problēma, ceru, ka palīdzēsiet, TAS vairs nestāv, meklēju dažādus video un uzdūros info, ka pēc senām tradīcijam vajagot iemērkt buļļa sūdos, tā ir? palīdzāt, lūdzu.

 

Es parasti mērcēju svaigā govs sūdā agrā rītā. Draugam arī pateicu un viņš tagad visu mūžu man ir pateicīgs. Varbūt buļļa sūds arī palīdz. Pamēģini. :)

 

Mazā, ja nesaproti par ko ir runa, tad sēdi klusu.

Edited by Suncss
Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga problēma, ceru, ka palīdzēsiet, TAS vairs nestāv, meklēju dažādus video un uzdūros info, ka pēc senām tradīcijam vajagot iemērkt buļļa sūdos, tā ir? palīdzāt, lūdzu.

 

Nu neko, Klāv. :( jāgriež nost :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×