Jump to content
sanno.

Ieteikums MTA.

Recommended Posts

Par tā saucamajiem eventiem,man ir maza ideja vienam eventam,balvā varētu Id cash vai ko tādu.

Tātad ir atsevišķs serveris,ir apmēram 10-18cilv komandās,katrā komandā pa diviem cilvēkiem,random

mašīnu spawni,visi dalībnieki uzspawnojas vienā vietā lai ir godīgi,vislabāk tas būtu pie whetstone jeb mount chilliad.

Katram spēlētājam ir viena dzīvība,ja nomirst tiek kickots no servera,ā jā serverim arī vajadzētu paroli.

 

Paldies par uzmanību sanno.

Link to comment
Share on other sites

Jautrība,daudzi noteikt arī uzņemtu video kā šis viss notiek,es domāju būtu daudz interesantāk un tauta vairāk ar sanāktu gan forumā gan serverī./Mans uzskats.

 

P.S Tas noteikt būtu events tāds kuru gribētu spēlēt pat tāds rolepleyisti kā Enģelis un Zixis.

Edited by sanno.
Link to comment
Share on other sites

Tad jēga no eventiem vispār? :D wtf. Jo vairāk eventi, jo interesantāk ne? Katru reizi viens un tas pats ir kkā... not fun. :D

 

Nu eventi jau var būt daudz un dikti, bet tad jāskatās kurus vajag biežāk, kurus nē... Kuri vairāk cilvēkiem patīk, kuri ne tik ļoti,

Edited by Insec Jr.
Link to comment
Share on other sites

Doma šim eventam ir par izdzīvošanu par ko jūs visi sūdzaties,ka zm nesit pietiekoši stipri un viens otru vāc nost..

Edited by sanno.
Link to comment
Share on other sites

interesantak butu kautkadas masinu sacensibibas, vai iemest visus viena maja un spele last man standing, lai nav jāskrien pa visu karti un events atrak beigtos.

 

kāda jēga no event,ja tas ātri beidzas,tas ir tas pats,kas freeroam.

Link to comment
Share on other sites

Tak kāda jēga, ja samazinās, ka sit mazāk? No zombijiem tad vispār nebūs nekādas jēgas. Tu esi stulps cherry. :( Neko nesaproti no šada tipa spēlēm, gribi tikai iet un šaut. :( Tam ir domāts cs un vēl daudzas spēles.

Edited by Insec Jr.
Link to comment
Share on other sites

LMS - Nē

Eventu - Nedomāju gan, ņemot vērā AP

 

Drīzāk iesaku HardCore Zombie apokalipsi izeidot un tad domāt par eventiem... Piemēram iemest visus @ Z51 un kurš ilgāk izdzīvos, kad visapkārt spawnotos dāhujahujā zombiji, jo šis ir ZOMBIJU serveris, nevis kkāds huj viņ zin kas pat par serveri, ķip domāts - izdzīvo no zombijiem, bet īstenībā, izdzīvo no cilvēkiem un paglābies pie zombijiem

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad, kad uzlika vairāk zombijus, ir lielākas problēmas, bet tāpat lielākais drauds ir paši spēlētāji.

 

P.S. Kas notika ar grupām? Viņās izņēma vai kas?

Edited by Insec Jr.
Link to comment
Share on other sites

man nepatīk random spawni.

man patikt iesēsties autiņā un braukt virsū zombikiem :yey:

 

Jā un vispār kāpēc nevar nobraukt zombijus. viņi tākā siena. nevar ne nobraukt ne notriekt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×